ios16 1

Ponad 150 zmian i nowości w iOS 16 na filmie

Najnowszy system iOS jest już dostępny dla użytkowników iPhone, więc czas zatem na prezentację ponad 150 zmian i nowości w iOS 16.

Jeśli zastanawiacie się co nowego pojawiło się w systemie iOS 16, to mamy dla Was bardzo fajny film na którym przedstawione jest ponad 100 zmian i nowości jakie pojawiły się w najnowszej “szesnastce”.  Zobaczycie tutaj m.in. nowy zablokowany ekran, nowości w trybie skupienia, nowości w iMessage, Mapach, czy aplikacji Mail.

Przed włączeniem poniższego wideo możecie rzucić okiem na finalną i pełną listę zmian w iOS 16  – oficjalna lista zmian w iOS 16.

Autorem poniższego nagrania jest AppleInsider.

Niestety w pierwszej wersji iOS 16 zabrało aż 9 funkcji zapowiedzianych na WWDC22. Oto wpis na ten temat – te 9 funkcji nie pojawi się w pierwszej wersji iOS 16. Zapraszamy także do wpisu w którym opisywaliśmy Wam jak przygotować iPhone do instalacji najnowszej wersji iOS – jak przygotować iPhone do instalacji iOS 16. Warto także udać się do wpisu w którym polecamy Wam 16 funkcji, które należy wypróbować zaraz po wykonaniu aktualizacji – 16 funkcji iOS 16, które musisz wypróbować zaraz po instalacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top