OneTech13.03.2021
Powrót do korzeni. Różowy iPhone 12s Pro z nowym aparatem pokazany na renderach

W sieci pojawiły się nowe nieoficjalne rendery iPhone’a 12s w różowym kolorze i blokiem kamery w stylu iPhone’a 7. Jak Wam się podoba?

Tylna kamera widoczna na poniższych grafikach jest bardzo podobna do tej, którą widzieliśmy już w iPhone 7. Zmodyfikowany blok kamery głównej: zamiast trzech oddzielnych modułów jest zmontowany w jeden blok a całość została przykryta hartowanym szkłem.

iPhone 12s Pro

Jeśli chodzi o konstrukcję modułu aparatu, który delikatnie unosi się nad tylnym panelem, jest on bardzo podobny do aparatu iPhone’a 7 – oczywiście dostosowany do kształtu i ilości czujników. Relatywnie mówiąc, „kwadrat” stał się znacznie większy i ma zaokrąglone narożnikami.

iPhone 12s ma również przypisany nowy system Face ID (z bardziej kompaktowym czujnikiem Direct ToF), bardziej energooszczędny ekran Samsung LTPO z częstotliwością klatek do 120 Hz oraz skaner linii papilarnych Touch ID wbudowany w wyświetlacz. Ta ostatnia zmiana jest konsekwencją trwającej pandemii: Face ID nie najlepiej sprawdza się w odblokowywaniu twarzy osób w maskach medycznych.

Jak Wam się podoba kolor i nowy kształt aparat?

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl