timcook

Prezentacja iPhone 14 odbędzie się w „niezwykłym” formacie?

Po raz pierwszy od lat prezentacja iPhone 14, która rzekomo będzie miała miejsce  już 7 września odbędzie się w niezwykłym formacie. 

Pracownik Bloomberga Mark Gurman jest przekonany, że „pandemiczny” format corocznych wydarzeń Apple dobiegł końca i głęboko wierzy, że przyszła prezentacja iPhone 14, odbędzie się w formie wydarzenia na żywo. Widzowie na całym świecie zamiast nagranego filmu z efektami specjalnymi zobaczą transmisję na żywo. Podobnego zdanie jest jeszcze kilka innych zagranicznych mediów.

Prezentacja iPhone 14 na żywo

Prezentacja iPhone 14 odbędzie się w „niezwykłym” formacie? ciekawostki prezentacja iphone 14, konferencja Apple, iPhone 14  Po raz pierwszy od lat prezentacja iPhone 14, która ma odbyć się rzekomo już 7 września odbędzie się w niezwykłym formacie. Donosi o tym kilka zagranicznych mediów. Konferecja

Ostatni raz Apple przeprowadziło prezentację „na żywo” jesienią 2019 roku, jeszcze przed odkryciem COVID-19 i poddaniem całego świata kwarantannie. Od tego czasu zaprezentowano ponad tuzin urządzeń przy użyciu nagranego filmu, w tym długo oczekiwany Apple Silicon M1 SoC i komputery, które na nim działają. Być może widzom udało się już odzwyczaić od formatu live i większości fanów przyniesie on nowe doznania.

Co o tym sądzicie? Czy faktycznie prezentacja najnowszych smartfonów obędzie się na żywo? Jakie jest Wasze zdanie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top