whastapp 1

Administratory grup WhatsApp otrzymają możliwość usuwania wiadomości

WhatsApp uruchomił w aplikacji beta nową funkcję, która pozwala administratorom grup usunięcie wiadomości innych uczestników.

Jak donosi WABetaInfo, WhatsApp za pomocą serii aktualizacji wprowadza kilka usprawnień do grup. Najnowsza z nich pomaga administratorom grup w moderowaniu rozmów, gdyż mogą one teraz obejmować do 256 uczestników.

Dzięki nowej funkcji administratorzy będą mogli usuwać wszelkie ostatnie wiadomości z czatu grupowego, dzięki nowej opcji, która pojawia się w menu usuwania.

Administratory grup WhatsApp otrzymają możliwość usuwania wiadomości ciekawostki WhatsApp, usuwanie wiadomosci w grupach  WhatsApp uruchomił w aplikacji beta nową funkcję, która pozwala administratorom grup usunięcie wiadomości innych uczestników. whatsap 1

Gdy wiadomość jest usuwana dla wszystkich członków grupy, otrzymują oni powiadomienie w wątku, że dany administrator usunął wiadomość.

Kolejną nową funkcją w najnowszej becie jest opcjonalna możliwość wyświetlania aktualizacji statusu na liście czatu. Podobnie jak historie, aktualizacje statusu pozwalają użytkownikom zamieszczać zdjęcia i filmy w obrębie aplikacji, które znikają po 24 godzinach.

Kiedy nowe funkcje zostaną publicznie uruchomione? Tego niestety nie wiemy, ale gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top