Prezentacja PlayStation 5 już w przyszłym tygodniu polecane, ciekawostki Wideo, prezentacja PlayStation 5, playstation 5, kiedy prezentacja PlayStation 5  Sony oficjalnie ogłosiło, że prezentacja PlayStation 5 odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Kiedy dokładnie i o której godzinie? Już wyjaśniamy! PS5

Prezentacja PlayStation 5 już w przyszłym tygodniu

Sony oficjalnie ogłosiło, że prezentacja PlayStation 5 odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Kiedy dokładnie i o której godzinie? Już wyjaśniamy!

Otóż z informacji jakie pojawiły się na oficjalnym koncie firmy, konsola PlayStation 5 zostanie zaprezentowana już w najbliższy czwartek, czyli 4 czerwca 2020 roku o godzinie 21 czasu polskiego.

Prezentacja PlayStation 5 już w przyszłym tygodniu polecane, ciekawostki Wideo, prezentacja PlayStation 5, playstation 5, kiedy prezentacja PlayStation 5  Sony oficjalnie ogłosiło, że prezentacja PlayStation 5 odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Kiedy dokładnie i o której godzinie? Już wyjaśniamy! img 7891

Wydarzenie będzie transmitowane na platformach Twitch i YouTube. Prezentacja potrwa nieco ponad godzinę.

Sony na konferencji oprócz samej konsoli, ujawni więcej szczegółów na temat gamepada DualSense i zaprezentuje kilkanaście ekskluzywnych gier. Oczywiście gdy tylko w sieci pojawi się link do transmisji na żywo, to od razu damy Wam znać w osobnym wpisie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry