HomePod Mini

Promocja: HomePod Mini recertyfikowany przez Apple tajniej o 160 zł

Tego produktu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Promocja na głośnik HomePod Mini. Kup recertyfikowany przez Apple mini głośnik  o 160 zł taniej!

Aktualnie w serwisie ibood.com dostępna jest świetna promocja na bezprzewodowy głośnik Apple HomePod mini. Urządzenie recertyfikowane przez Apple można kupić o 160 zł tajniej.

Promocja: HomePod Mini recertyfikowany przez Apple tajniej o 160 zł ciekawostki Promocja, HomePod Mini promocja, homepod mini, Apple HomePod Mini  Tego produktu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Promocja na głośnik HomePod Mini. Kup recertyfikowany przez Apple mini głośnik  o 160 zł taniej! homepodmini01

Jak czytamy na stronie:

Produkt ten jest odnowiony przez Apple. Został on dokładnie sprawdzony, wyczyszczony i naprawiony w razie potrzeby i spełnia te same wymagania jakościowe, które Apple stawia dla wszystkich nowych Homepodów Mini. 

  • Cena sugerowana 514,95 zł
  • 31 % zniżki
  • Teraz! – 354,95 zł 

Dla przypomnienia dodamy kilka słów o samym głośniku.

Promocja: HomePod Mini recertyfikowany przez Apple tajniej o 160 zł ciekawostki Promocja, HomePod Mini promocja, homepod mini, Apple HomePod Mini  Tego produktu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Promocja na głośnik HomePod Mini. Kup recertyfikowany przez Apple mini głośnik  o 160 zł taniej! HomePod

Głośnik bezprzewodowy Apple HomePod Mini 

Fantastyczny dźwięk, prywatny asystent głosowy oraz zdalne sterowanie akcesoriami HomeKit – to wszystko najdziesz w tym małym, eleganckim urządzeniu od Apple! Rozszerz swoją rodzinę o kolejne urządzenie, usprawnij swoją codzienności i wzbogać otoczenie o bogaty dźwięk muzyki.

Oszałamiający dźwięk

Pomimo swoich małych rozmiarów, HomePod Mini imponuje bogatym dźwiękiem 360°. Jeżeli masz więcej niż jedno urządzenie, możesz wypełnić tonsmi całe pomieszczenie, a nawet dom! HomePod Mini współpracuje również z urządzeniami Apple w zakresie funkcji takich jak Intercom, umożliwiając szybką komunikację głosową.

Elegancki minimalizm

HomePod został zaprojektowany tak, aby pasować do każdego pomieszczenia. Okrągły kształt jest okryty bezszwową siatkową tkaniną, która jest nieinwazyjna dla przechodzącego przez nią dźwięku. Podświetlana powierzchnia dotykowa na górze pozwala na szybkie i łatwe sterowanie.

Zarządzaj domem z HomePod

Zyskaj szybki dostęp do asystenta głosowego Siri! HomePod Mini został wyposażony w cztery mikrofony, aby usłyszeć Cię nawet z daleka. Po skonfigurowaniu głośnik jest także automatycznie dodawany do aplikacji Dom i umożliwia łatwe, szybkie sterowanie dowolnymi urządzeniami HomeKit.

Zarządzaj swoim domem sprawnie i bezpiecznie

Dzięki obsłudze HomeKit Secure Video HomePod mini może analizować kanały obsługiwanych kamer wideo, wykrywając obecność ludzi i rozpoznając znajome twarze, zwierzęta i samochody. Całe przetwarzanie wideo odbywa się bezpośrednio na urządzeniu, zanim zostanie ono całkowicie zaszyfrowane do iCloud, więc Twoje nagrania będą widoczne tylko dla Ciebie i osób, którym je udostępniasz, a nie Apple.

Więcej na ten temat znajdziecie na stronie ibood. Link do promocji – tutaj. Promocja kończy się za 9 godzin!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top