Prototypowa bateria Apple MagSafe na zdjęciu ciekawostki prototyp Apple MagSafe, magsafe, Apple MagSafe  Użytkownik Twittera @ArchiveInternal opublikował zdjęcie prototypowej baterii Apple Apple MagSafe. Wygląd nieco różni się od finalnego produktu. magsafe 1300x700

Prototypowa bateria Apple MagSafe na zdjęciu

Użytkownik Twittera @ArchiveInternal opublikował zdjęcie prototypowej baterii Apple Apple MagSafe. Wygląd nieco różni się od finalnego produktu.

Prototyp ma błyszczącą białą plastikową obudowę, informacje identyfikacyjne wydrukowane z boku, inny materiał z tyłu bez pierścienia MagSafe oraz diodę LED z tyłu zamiast dolnej ramki.

Prototypowa bateria Apple MagSafe na zdjęciu ciekawostki prototyp Apple MagSafe, magsafe, Apple MagSafe  Użytkownik Twittera @ArchiveInternal opublikował zdjęcie prototypowej baterii Apple Apple MagSafe. Wygląd nieco różni się od finalnego produktu. magsafe prototyp

Pomimo braku pierścienia MagSafe, prototyp ma słaby okrągły zarys, który wskazuje na obecność technologii MagSafe. Być może w prototypie po prostu brakuje tylko dodatkowej warstwy gumy obecnej na ostatecznym akumulatorze MagSafe.

Ciekawe jest umieszczenie wskaźnika LED ładowania z tyłu akumulatora, która po zamontowaniu byłby ukryta za iPhone. Ta mała usterka prawdopodobnie doprowadziła do decyzji o przesunięciu diody LED na prawo od dolnego portu Lightning.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top