ios15 1

Przyjęcie iOS 15 wzrasta do 90%

Po 250 dniach od premiery system iOS 15 zbliża się do poziomu 90%, co potwierdzają dane firmy Mixpanel. Jest to całkiem przyzwoity wynik.

Na dzień dzisiejszy wskaźnik przyjęcia systemu iOS 15 wynosi 88,9 procent, co oznacza wzrost o prawie 10 procent w porównaniu z sytuacją sprzed dziesięciu tygodni. Liczby te opierają się na wizytach w aplikacjach i witrynach korzystających z SDK firmy Mixpanel, więc nie są to dokładne dane. Ostatnie oficjalne dane udostępnione przez Apple pochodziły ze stycznia, kiedy to system iOS 15 był obecny na 72 procentach iPhone’ów wydanych w ciągu ostatnich czterech lat.

Przyjęcie iOS 15 wzrasta do 90% ciekawostki przyjecie iOS 15, iOS 15  Po 250 dniach od premiery system iOS 15 zbliża się do poziomu 90%, co potwierdzają dane firmy Mixpanel. Jest to całkiem przyzwoity wynik. iOS15 10

Początkowo system iOS 15 przyjmował się wolniej niż iOS 14, co częściowo wynikało z faktu, że była to aktualizacja z niewielką liczbą istotnych nowych funkcji i wieloma wczesnymi błędami, które miały wpływ na jej przyjęcie. W kolejnych tygodniach liczba użytkowników stopniowo rosła i zrównała się z liczbą użytkowników systemu iOS 14 w ujęciu rok do roku.

Za kilka dni firma Apple zaprezentuje system iOS 16, ale jego oficjalna premiera spodziewana jest dopiero we wrześniu, więc jest jeszcze czas na zwiększenie popularności systemu iOS 15.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top