whatsapp

Publiczna beta WhatsApp dla macOS dostępna dla wszystkich

Publiczna beta WhatsApp jest już dostępna dla wszystkich użytkowników macOS. Użytkownicy komputerów Apple mogą teraz zarejestrować się w programie beta i wypróbować wszystkie najnowsze funkcje.

Według WABetaInfo ta publiczna wersja beta jest sposobem, aby WhatsApp poprawił obsługę aplikacji i zachęcił więcej osób do przekazywania opinii zespołowi.

Jak zainstalować publiczną betę WhatsApp na macOS

Publiczna beta WhatsApp dla macOS dostępna dla wszystkich ciekawostki WhatsApp na Mac, Publiczna beta WhatsApp, public whastapp macOS, public whastapp download, public whastapp, pobierz publiczna wersje whastapp, komunikator WhatsApp na Mac  Publiczna beta WhatsApp jest już dostępna dla wszystkich użytkowników macOS. Użytkownicy komputerów Apple mogą teraz zarejestrować się w programie beta i wypróbować wszystkie najnowsze funkcje. whatsapp public
Publiczna beta WhatsApp.

Gdy użytkownicy zarejestrują się w programie, oficjalnie stają się testerami wersji beta i automatycznie otrzymają wszystkie aktualizacje wersji beta. W tej chwili najnowsza wersja dla użytkowników publicznych to 2.2133.1.

Jeśli chcesz zostać publicznym beta testerem WhatsApp i chcesz korzystać z aplikacji na swoim komputerze, pobierz najnowszą wersję beta aplikacji stąd.

Co nowego w najnowszej wersji

WABetaInfo zauważa również, że ​​w tej kompilacji pojawiła sianowa grafika, która pojawia się podczas nagrywania wiadomości głosowych.

Publiczna beta WhatsApp dla macOS dostępna dla wszystkich ciekawostki WhatsApp na Mac, Publiczna beta WhatsApp, public whastapp macOS, public whastapp download, public whastapp, pobierz publiczna wersje whastapp, komunikator WhatsApp na Mac  Publiczna beta WhatsApp jest już dostępna dla wszystkich użytkowników macOS. Użytkownicy komputerów Apple mogą teraz zarejestrować się w programie beta i wypróbować wszystkie najnowsze funkcje. whatsapp public 1
WhatsApp na macOS.

Użytkownicy mogą nie tylko zobaczyć przebiegi nagrywanej wiadomości głosowej, ale także wstrzymać wiadomość i odsłuchać ją przed wysłaniem. Co ciekawe ta funkcja jest już rozwijana również w WhatsApp na iOS.

Jeśli zdecydujecie się na instalację, to tak jak napisaliśmy powyżej betatesterzy mogą łatwo i szybko zgłosić błędy, przechodząc do „Ustawienia pulpitu WhatsApp”, „Skontaktuj się z nami” i wysłać zrzut ekranu, aby zespół mógł zrozumieć, co się dzieje. Poza tym WhatsApp przygotowuje również nową wersję aplikacji na iPada.

Czy ktoś z Was zdecydował się na instalację aplikacji? Czy korzystacie z innych komunikatorów? Dajcie nam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top