Samsung przeprasza użytkowników za wolniejsze działanie smartfonów i tabletów ciekawostki Samsung Galaxy S22  Wiceprezes i dyrektor generalny Samsung, Chung Hee Han, wystosował formalne przeprosiny dla użytkowników flagowych urządzeń za pogorszenie wydajności smartfonów i tabletów korzystających z aplikacji GOS. samsung 1 1300x700

Samsung przeprasza użytkowników za wolniejsze działanie smartfonów i tabletów

Wiceprezes i dyrektor generalny Samsung, Chung Hee Han, wystosował formalne przeprosiny dla użytkowników flagowych urządzeń za pogorszenie wydajności smartfonów i tabletów korzystających z aplikacji GOS.

Podczas dorocznego spotkania udziałowców Chung Hee Han przyznał, że firma nie rozumie obaw użytkowników i obiecał, że Samsung „będzie uważniej słuchać klientów, aby zapobiec powtórzeniu się takich sytuacji”.

Samsung przeprasza użytkowników za wolniejsze działanie smartfonów i tabletów ciekawostki Samsung Galaxy S22  Wiceprezes i dyrektor generalny Samsung, Chung Hee Han, wystosował formalne przeprosiny dla użytkowników flagowych urządzeń za pogorszenie wydajności smartfonów i tabletów korzystających z aplikacji GOS. samsung

Przypomnijmy, że usługa Samsung Game Optimization Service (GOS), preinstalowana na flagowych smartfonach i tabletach Galaxy S, zmniejszyła wydajność gier i aplikacji, aby uniknąć problemów z przegrzaniem i wydłużyć żywotność baterii. Więcej na ten temat możecie przeczytać poniżej.

W związku z tym twórcy Geekbench usunął ze swojej bazy danych wyniki testów wydajności ostatnich czterech generacji smartfonów Galaxy S, a także większości urządzeń z serii Galaxy Tab S. Samsung rozpoczął już wdrażanie aktualizacji oprogramowania dla Galaxy S22 w Korei Południowej, która rozwiązuje problemy z GOS.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top