SelfieType

Samsung wymyślił nowy sposób wprowadzania tekstu w smartfonie, tablecie i laptopie

Dzisiaj, 30 grudnia 2019 r., Samsung ogłosił, że przedstawi szeroką gamę projektów, nad którymi pracuje na CES 2020 w Las Vegas.

Jednym z najciekawszych projektów jest SelfieType. Według oficjalnych informacji Samsung stworzył nowy sposób wprowadzania tekstu. SelfieType wykorzystuje sztuczną inteligencję i przednią kamerę.

Samsung wymyślił nowy sposób wprowadzania tekstu w smartfonie, tablecie i laptopie polecane, ciekawostki SelfieType, Samsung, nowa klawiatura  Dzisiaj, 30 grudnia 2019 r., Samsung ogłosił, że przedstawi szeroką gamę projektów, nad którymi pracuje na CES 2020 w Las Vegas. selfietype keyboard samsung 1000x558 1 large

Użytkownicy będą mogli wpisywać tekst palcami na wirtualnej klawiaturze bez dotykania ekranu. Oficjalna strona internetowa Samsunga mówi, że SelfieType łatwo dostosowuje się do różnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i laptopy.

Źródło twierdzi, że ta funkcja może również działać na smartfonach, tabletach i laptopach innych firm wyposażonych w przedni aparat. Jest zatem prawdopodobne, że po zakończeniu prac nad projektem i jego gotowości do komercyjnej dystrybucji Samsung może zaoferować tę funkcję innym producentom smartfonów.

Jak Wam się podoba?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top