Sony zaprezentowało bezprzewodowe słuchawki Xperia Ear Duo ciekawostki Xperia Ear Duo, słuchawki Xperia Ear Duo  Podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie Japończycy zaprezentowali nie tylko nowe smartfony, ponieważ jedną z nowości są bezprzewodowe słuchawki Xperia Ear Duo. SLUCHAWKI SONY

Sony zaprezentowało bezprzewodowe słuchawki Xperia Ear Duo

Podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie Japończycy zaprezentowali nie tylko nowe smartfony, ponieważ jedną z nowości są bezprzewodowe słuchawki Xperia Ear Duo.

Nie dziwię się, że Sony pokazało je na targach, w końcu Xperia XZ2 i XZ2 Compact nie mają tradycyjnego złącza słuchawkowego.

Prototyp Xperia Ear Duo pojawił się pierwszy raz na początku roku podczas CES w Las Vegas, cena słuchawek jest wysoka, ponieważ mają kosztować aż 280$ i pojawią się na półkach sklepowych w maju tego roku.

Xperia Ear Duo ma wiele gestów podobnych do AirPods, więc użytkownik spokojnie obsłuży zmianę utworów i regulację głośności. To nie wszystko, ponieważ słuchawki rozpoznają kiwanie głową, co może przydać się podczas odbierania połączeń.

Sony zaprezentowało bezprzewodowe słuchawki Xperia Ear Duo ciekawostki Xperia Ear Duo, słuchawki Xperia Ear Duo  Podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie Japończycy zaprezentowali nie tylko nowe smartfony, ponieważ jedną z nowości są bezprzewodowe słuchawki Xperia Ear Duo. sony xperia ear duo

Słuchawki są kompatybilne z iOS i Androidem, wspierają również Siri i Asystenta Google. Można je wywołać jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki nim możemy z łatwością szukać ulubionych utworów lub nakazać asystentom odczytywanie wiadomości.

Jedną z większych wad słuchawek może być żywotność baterii, jedno ładowanie odpowiada czterem godzinom użytkowania. Na szczęście w zestawie jest stacja ładująca, zapewniająca dodatkowe 3 godziny użytkowania. W momencie rynkowego debiutu słuchawki będą dostępne w dwóch kolorach (białym i złotym). Mam nadzieję, że na Androidzie będą wspierać LDAC.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top