iphone15plus 5

Tajemnicze iPhone’y w kodzie tvOS 17

 Jednym z najnowszych przecieków jest odkrycie czterech nieznanych modeli iPhone w kodzie beta tvOS 17. Co może to oznaczać dla przyszłości technologicznej marki?

Nie jest tajemnicą, że Apple intensywnie pracuje nad rozwojem swoich produktów, zwłaszcza kiedy zbliża się premiera kolejnego iPhone’a. Odkrycie czterech nowych identyfikatorów modeli iPhone w systemie tvOS wskazuje na to, że firma ma wiele w zanadrzu. Wygląda na to, że w tym roku będziemy mieli do czynienia z iPhone’ami o oznaczeniach: iPhone15,4; iPhone15,5; iPhone16,1 oraz iPhone16,2.

Tajemnicze iPhone'y w kodzie tvOS 17 ciekawostki USB-C, tvOS 17, technologia, przecieki, procesor, porty, Nowości, modele, kompatybilność, iPhone, informacje, identyfikatory, ekosystem, Apple   Jednym z najnowszych przecieków jest odkrycie czterech nieznanych modeli iPhone w kodzie beta tvOS 17. Co może to oznaczać dla przyszłości technologicznej marki? iPhone15 nie bieski

Apple ma swoją unikatową metodę katalogowania modeli. Chociaż nie jest ona zrozumiała na pierwszy rzut oka, da się dostrzec pewien schemat. Wskazuje on, że modele o oznaczeniach iPhone15,4 oraz iPhone15,5 mogą być przyszłymi wersjami iPhone 15 oraz iPhone 15 Plus. Z kolei iPhone16,1 oraz iPhone16,2 prawdopodobnie reprezentują bardziej zaawansowane modele, być może iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max.

Przyjmuje się, że oznaczenia te są związane z rodzajem procesora znajdującego się wewnątrz urządzenia. Plotki wskazują, że iPhone 15 oraz iPhone 15 Plus zostaną wyposażone w procesor A16 Bionic, identyczny z tym w iPhone 14 Pro. Model iPhone 16 mógłby być napędzany nowym chipem A17, prawdopodobnie produkowanym w technologii 3 nm.

Kod tvOS 17 ujawnił również inne, nieco bardziej zagadkowe modele iPhone. Są to iPhone14,1 oraz iPhone14,9. Choć oba są związane z obecną generacją procesora A15 Bionic, trudno jednoznacznie określić, co te modele oznaczają. Być może są to warianty przeznaczone dla konkretnych rynków, specjalne edycje dla określonych operatorów komórkowych lub nawet wersje testowe.

Dyskusja na temat nowych iPhone’ów prowadzi nas także do refleksji nad przyszłością portów w urządzeniach Apple. Michael Burkhardt zasugerował, że Apple może wkrótce zastąpić tradycyjne złącze Lightning portem USB-C, choć taka decyzja wydaje się być nieco kontrowersyjna. Jeśli firma faktycznie zdecyduje się na taki krok, wtedy mógłby nastąpić stopniowy przejście do USB-C we wszystkich modelach, zapewniając większą kompatybilność z pozostałymi urządzeniami na rynku.

Odkrycie nowych identyfikatorów modeli iPhone w tvOS 17 to fascynująca wskazówka na temat tego, co Apple szykuje na najbliższe miesiące. Oczywiście wszystko to są spekulacje, a prawdziwa natura tych urządzeń zostanie ujawniona dopiero wtedy, gdy Apple zdecyduje się podzielić oficjalnymi informacjami. Jedno jest pewne: entuzjaści technologii na całym świecie z niecierpliwością wyczekują kolejnych nowości od Apple.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 166

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top