iphone14pro

Tak będzie wyglądać włączenie Always-On-Display na iPhone 14 Pro

Nie mamy wątpliwości, że długo wyczekiwana funkcja Always-On-Display pojawi się w iPhone 14 Pro. W sieci mówi się o tym od dawna.

Liczne źródła wielokrotnie to potwierdzały,  ostatnio w kodzie iOS 16 znaleziono nawet odniesienia do tej innowacji. Teraz 9to5Mac mógł odtworzyć animację aktywacji funkcji. W większości smartfonów z Androidem aktywuje czarny ekran z tarczą zegarka i widżetami w iOS będzie nieco inaczej.

Tak będzie wyglądać włączenie Always-On-Display na iPhone 14 Pro ciekawostki zawsze wlaczony ekran na iphone 14 pro, iPhone 14 Pro, Always on Display  Nie mamy wątpliwości, że długo wyczekiwana funkcja Always-On-Display pojawi się w iPhone 14 Pro. W sieci mówi się o tym od dawna. 1

W systemie iOS obraz tła pozostaje, ale jest zniekształcony i przyciemniony. Na tak przyciemnionym ekranie dodatkowo pojawi się tarcza zegarka i widżety. Można śmiało powiedzieć, że wygląd jest bardzo podobny do tego samego trybu w Apple Watch. Obrazy tła w iOS 16 przechodzą do stanu „Uśpij”,a ich elementy dynamiczne są wyłączone.

Jak Wam się podoba?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top