pasek

Tak wygląda nowy ekologiczny pasek do Apple Watch

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie zdradzające wygląd nowego ekologicznego paska do zegarków Apple Watch, zatytułowanej “FineWoven”.

Według przecieków, nowa linia pasków będzie produkowana ze sztucznych materiałów, takich jak przetworzony nylon i poliester. Opublikowane zdjęcia, rzekomo przedstawiające jeden z oficjalnych pasków z nowej serii, zasugerowały, że produkty te będą lekkie, subtelnego wyglądu i gładkie w dotyku.

Dane na temat nowej linii pasków zostały podane przez Kosutami, znanego kolekcjonera i informatora, który zajmuje się prototypowymi urządzeniami.

Według jego źródeł, paski FineWoven dla Apple Watch mają być wykonane z przetworzonego nylonu i poliestru. Wydaje się, że Apple kieruje się tutaj proekologicznym podejściem, zamierzając zmniejszyć swój ślad węglowy przez zastąpienie tradycyjnych skórzanych pasków materiałami syntetycznymi.

Tak wygląda nowy ekologiczny pasek do Apple Watch ciekawostki Zrównoważoność, Trendy w akcesoriach, Sztuczne materiały, Sztuczna skóra, Prototypy urządzeń, Poliester, Paski FineWoven, Ochrona przed zachlapaniem, Nylon, Kolekcjonowanie, innowacje, Etui do iPhone'ów, Ekologiczne materiały, ekologia, Apple Watch  W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie zdradzające wygląd nowego ekologicznego paska do zegarków Apple Watch, zatytułowanej "FineWoven". pasek 3

Nie tylko materiał jest innowacyjny. Z informacji przeciekających do mediów wynika, że nowe paski będą również wyposażone w powłokę chroniącą przed zachlapaniem. To jednak nie znaczy, że będą one całkowicie wodoodporne. Na rynku pojawi się sześć różnych kolorystycznych wariantów, z których trzy zostaną ogłoszone podczas zbliżającego się wydarzenia firmowego. Jak na razie, nie są znane dokładne odcienie kolorów, w jakich paski będą dostępne.

Co ciekawe, Kosutami ujawnił również, że producentem nowej linii pasków będzie ta sama firma, która do tej pory była odpowiedzialna za produkcję pasków do modelu Apple Watch Ultra. Materiały do produkcji nowej linii pasków mają pochodzić z Japonii.

Tak wygląda nowy ekologiczny pasek do Apple Watch ciekawostki Zrównoważoność, Trendy w akcesoriach, Sztuczne materiały, Sztuczna skóra, Prototypy urządzeń, Poliester, Paski FineWoven, Ochrona przed zachlapaniem, Nylon, Kolekcjonowanie, innowacje, Etui do iPhone'ów, Ekologiczne materiały, ekologia, Apple Watch  W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie zdradzające wygląd nowego ekologicznego paska do zegarków Apple Watch, zatytułowanej "FineWoven". pasek 2

W kontekście innych produktów firmy, podobne zmiany zapowiadają się również w przypadku etui do iPhone’ów. Apple planuje zrezygnować z oferty skórzanych etui i zastąpić je sztucznymi materiałami, również pod nazwą FineWoven. Te doniesienia potwierdzają informacje przekazane przez DuanRui, innego znanego informatora, oraz serwis 9to5mac i ShrimpApplePro.

Ostatnie doniesienia z Bloomberga, podane przez Marka Gurmana, wskazują, że Apple już od jakiegoś czasu planuje rezygnację z użycia skóry w swoich produktach. Firma zaczęła oferować znaczne rabaty na skórzane akcesoria marki Hermes dla swoich pracowników, co może sugerować, że jest to początek końca dla skórzanych dodatków w ofercie Apple.

Wszystkie te informacje przedstawiają obraz firmy, która nie tylko dąży do innowacji, ale również zwraca uwagę na aspekty ekologiczne. Oczekuje się, że więcej szczegółów na temat pasków FineWoven oraz innych nowości zostanie ujawnione podczas zbliżającego się wydarzenia “Wonderlust“.

Ostateczne potwierdzenie wszystkich tych informacji pozostaje do zaprezentowania przez Apple, ale już teraz można zauważyć, że firma zmierza w kierunku bardziej zrównoważonych i ekologicznych rozwiązań.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 145

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top