Te tapety ukrywają dock w iPhone ciekawostki walpappers, Tapety, jak ukryć dock w iPhone  Nie podoba Ci się dock w dolnej części iPhone'a i chciałbyś go ukryć? Niestety nie ma takiej opcji, ale dziś mamy dla Wam kilka tapet, które sprawią, że ten dolny element iPhone'a stanie się niewidoczny. dock 2 1300x700

Te tapety ukrywają dock w iPhone

Nie podoba Ci się dock w dolnej części iPhone’a i chciałbyś go ukryć? Niestety nie ma takiej opcji, ale dziś mamy dla Wam kilka tapet, które sprawią, że ten dolny element iPhone’a stanie się niewidoczny.

Ale jak te tapety ukrywają stację dokującą iPhone’a? Obrazy wykorzystują sposób, w jaki system iOS łączy nieprzezroczystość doku z kolorem tła. Niezależnie od tego, który obraz zostanie pobrany poniżej, dok będzie lekko wtapiał się w tło, dzięki czemu będzie prawie całkowicie niewidoczny. Aby uzyskać lepszy efekt, zaleca się przejście do sekcji Ustawienia – Dostępność – Ekran i rozmiar tekstu i włączenie funkcji Zmniejsz przezroczystość.

Te tapety ukrywają dock w iPhone ciekawostki walpappers, Tapety, jak ukryć dock w iPhone  Nie podoba Ci się dock w dolnej części iPhone'a i chciałbyś go ukryć? Niestety nie ma takiej opcji, ale dziś mamy dla Wam kilka tapet, które sprawią, że ten dolny element iPhone'a stanie się niewidoczny. dock 1

Pierwszym krokiem do osiągnięcia tego celu jest pobranie tych gradientowych tapet na iPhone’a do swojego urządzenia. Dzięki zastosowaniu spektrum kolorów te równomiernie zabarwione obrazy stanowią doskonałe tła na ekranie głównym (lub ekranie blokady), które mogą ukryć stację dokującą iPhone’a.

Wszystkie te tapety są kwadratowe i duże. Nie martw się, ten szczególny współczynnik kształtu pomaga po prostu wyrównać obraz podczas ustawiania go jako tapety w urządzeniu.

Po wybraniu ulubionej tapety zastosuj ją, a jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dock w iPhone stanie się całkowicie niewidoczny.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top