google a

To narzędzie sygnalizuje, kiedy Twoje dane są wysyłane do Google

Stworzono darmowe narzędzie, które sygnalizuje użytkownika, kiedy jego dane są wysyłane do Google. Niestety będziesz niemile zaskoczony.

Deweloper Ben Hubert zademonstrował działanie narzędzia na swoim koncie na Twitterze. Stworzone narzędzie zostało opracowane w języku programowania C++ i jest dostępne dla każdego na stronie GitHub w postaci kodu źródłowego.

Test został przeprowadzony na przykładzie strony internetowej rządu Holandii. Podczas wpisywania każdego znaku w wyszukiwanym ciągu rozlegał się sygnał ostrzegawczy, a po przejściu do samej witryny każde kliknięcie było śledzone.

To narzędzie sygnalizuje, kiedy Twoje dane są wysyłane do Google ciekawostki kiedy dane sa wysylane do google, jak sprawdzic kiedy moje dane sa wysylane do google, Google, dane wysylane do google  Stworzono darmowe narzędzie, które sygnalizuje użytkownika, kiedy jego dane są wysyłane do Google. Niestety będziesz niemile zaskoczony. google 1

Część subskrybentów dewelopera sugerowała, że ​​tak częste rejestrowanie aktywności może wynikać z korzystania z przeglądarki Google Chrome. Jednak autor ponownie przetestował narzędzie za pomocą przeglądarki FireFox i niestety sygnał ostrzegawczy i tutaj nie milkł.

W tej chwili narzędzie jest dostępne dla systemów Linux, ale niektórzy komentatorzy twierdzą, że byli w stanie dostosować go do systemu macOS.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top