Tracker Detect  - aplikacja, która znajduje zgubione AirTagi i chroni przed śledzeniem ciekawostki Tracker Detect na android, Tracker Detect download, Tracker Detect, skad pobrac Tracker Detect, pobierz Tracker Detect, jak działa Tracker Detect, co to jest Tracker Detect, AirTag  Apple dotrzymało obietnicy i wypuściło aplikację Tracker Detect na Androida. Co to takiego i jak działa? AirTag

Tracker Detect – aplikacja, która znajduje zgubione AirTagi i chroni przed śledzeniem

Apple dotrzymało obietnicy i wypuściło aplikację Tracker Detect na Androida. Co to takiego i jak działa?

Aplikacja Tracker Detect pozwala znaleźć i zidentyfikować AirTag, gdy ten znajduje się w pobliżu nas. Na przykład, jeśli został przez kogoś podrzucony.

Zgodnie z opisem aplikacji, służy ona do wyszukiwania lokalizatorów, które są z dala od właścicieli i są kompatybilne z siecią Apple Latitude. Dzięki apce właściciele smartfonów z Androidem będą mogli wykryć zagubiony czy podrzucony AirTag lub inne urządzenia obsługujące lokalizator, takie jak Chipolo.

Tracker Detect  - aplikacja, która znajduje zgubione AirTagi i chroni przed śledzeniem ciekawostki Tracker Detect na android, Tracker Detect download, Tracker Detect, skad pobrac Tracker Detect, pobierz Tracker Detect, jak działa Tracker Detect, co to jest Tracker Detect, AirTag  Apple dotrzymało obietnicy i wypuściło aplikację Tracker Detect na Androida. Co to takiego i jak działa? airtag android 1

Firma Apple wcześniej wprowadziła podstawowe funkcje bezpieczeństwa dla użytkowników iPhone’a, ale zapomniano o użytkownikach z Androidem. Jednak w czerwcu Apple poinformowało, że pracuje nad dedykowaną aplikacją dla tychże osób.

Tracker Detect  - aplikacja, która znajduje zgubione AirTagi i chroni przed śledzeniem ciekawostki Tracker Detect na android, Tracker Detect download, Tracker Detect, skad pobrac Tracker Detect, pobierz Tracker Detect, jak działa Tracker Detect, co to jest Tracker Detect, AirTag  Apple dotrzymało obietnicy i wypuściło aplikację Tracker Detect na Androida. Co to takiego i jak działa? airtag android 2

Jeśli aplikacja Tracker Detect wykryje w pobliżu AirTag poprosi o odtworzenie dźwięku. Gdy właściciel smartfona z Androidem odnajdzie AirTag, apka pokaże Ci, jak go wyłączyć, wyjmując baterię.

Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry