Apple utrudniło jailbreak iPhone 13 ciekawostki pangu, jailbreak iPhone 13, jailbreak, iPhone 13  W systemie iOS 15,2 firma Apple naprawiła kilka luk w zabezpieczeniach, z których korzystał zespół Pangu do Jailbreak iPhone 13. jailbreak

Apple utrudniło jailbreak iPhone 13

W systemie iOS 15,2 firma Apple naprawiła kilka luk w zabezpieczeniach, z których korzystał zespół Pangu do Jailbreak iPhone 13.

Na Twitterze dyrektor generalny Kunlun Lab @mj0011sec potwierdził, że iOS 15.2 i iPadOS 15.2 naprawiają kilka exploitów, które zostały pierwotnie wykorzystane przez zespół Pangu podczas TianfuCup 2021.

Podczas tego wydarzenia zespół wykorzystał niektóre exploity systemu iOS 15, aby wykonać zdalny jailbreak na iPhone Pro 13. To przedsięwzięcie, które zostało ukończone kilka dni po premierze nowych iPhone’ów, obejmowało również nagrodę pieniężną w wysokości 330 000 dolarów na rzecz Pangu Team.

Jailbreak iPhone 13

Apple utrudniło jailbreak iPhone 13 ciekawostki pangu, jailbreak iPhone 13, jailbreak, iPhone 13  W systemie iOS 15,2 firma Apple naprawiła kilka luk w zabezpieczeniach, z których korzystał zespół Pangu do Jailbreak iPhone 13. Jailbreak 1

Wielu użytkowników pamięta zespół Pangu, który wypuścił publiczny jailbreak w czasach iOS 9. Od tego czasu podstawowe wartości zespołu zmieniły się z jailbreakingu na prywatne badania i odpowiedzialne ujawnianie dziur. Zasadniczo dlatego zespół nie wypuszcza już publicznych narzędzi do jailbreak.

Oczywiście fakt, że Apple naprawił wszystkie te exploity, jest dobrą wiadomością dla wszystkich użytkowników, którzy nie chcą jailbreak, ponieważ znacznie poprawiają one bezpieczeństwo na iPhonie i iPadzie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top