tvOS 16.2

tvOS 16.2 umożliwia rozpoznawanie głosu wielu użytkowników na Apple TV

Wśród najważniejszych nowych funkcji tvOS 16.2 jest rozpoznawanie głosu wielu użytkowników podczas korzystania z Siri. Jak działa nowość?

Wraz z wydaniem  tvOS 16.2 użytkownicy mogą aktywować nową funkcję Siri – Recognise My Voice. Ta funkcja pozwala użytkownikom podłączyć profil głosowy Siri z iPhone’a do Apple TV. Dzięki temu Apple TV może zrozumieć, kto mówi, gdy żądania są wykonywane za pomocą asystenta głosowego i odpowiednio włączyć niestandardowe ustawienia i sugestie.

W praktyce jest to funkcja dostępna już w HomePod, która identyfikuje głosy różnych osób, by na podstawie ich danych móc kierować do Siri spersonalizowane prośby.

tvOS 16.2 umożliwia rozpoznawanie głosu wielu użytkowników na Apple TV ciekawostki tvOS 16.2  Wśród najważniejszych nowych funkcji tvOS 16.2 jest rozpoznawanie głosu wielu użytkowników podczas korzystania z Siri. Jak działa nowość? aTV

Ponieważ funkcja jest zintegrowana z profilami użytkownika Apple TV, Siri może zmieniać profile, odtwarzać utwory lub wydawać rekomendacje na podstawie głosu użytkownika, który rozmawia z wirtualnym asystentem. tvOS jest nawet w stanie skojarzyć profil głosowy iPhone’a użytkownika, aby automatycznie zidentyfikować jego głos.

Siri jest wtedy w stanie rozpoznać głos użytkownika, aby zmienić profil, odtwarzać muzykę lub podawać spersonalizowane rekomendacje dotyczące filmów.

Więcej o nowych systemach możecie przeczytać poniżej.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top