pixel7 1

„Ups!”: reklama nowego flagowca Google wysłana z iPhone

Do niezręcznej sytuacji doszło podczas kampanii reklamowej promującej na Twitterze najnowsze smartfony Google z Pixel 7. O co chodzi?

Wpis na amerykańskim koncie Google na Twitterze, Google Pixel, zwrócił uwagę szczególnie spostrzegawczych użytkowników sieci. Zawierał on informację (automatycznie umieszczaną na dole postu), że wpis został dokonany z urządzenia iPhone. Choć twórca usunął post, zachowany zrzut ekranu dowodzi, że faktycznie istniał, zauważa Gizchina.

„Ups!”: reklama nowego flagowca Google wysłana z iPhone ciekawostki pixel 7, Google  Do niezręcznej sytuacji doszło podczas kampanii reklamowej promującej na Twitterze najnowsze smartfony Google z Pixel 7. O co chodzi? pixel7 2

Miejmy nadzieję, że winny pracownik firmy nie zostanie zwolniony za używanie produktu konkurencji podczas promocji flagowców własnej marki.

Dla przypomnienia, oficjalna zapowiedź smartfonów Pixel 7 i Pixel 7 Pro odbyła się 6 października. Nowe produkty otrzymały potężny układ Google Tensor G2 oraz aparaty z wieloma dodatkowymi opcjami.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top