Uważaj! Odnaleziono kolejną bardzo poważną lukę bezpieczeństwa w WhatsApp polecane, ciekawostki whsatapp, mp4, luka bezpieczeństwa   WhatsApp

Uważaj! Odnaleziono kolejną bardzo poważną lukę bezpieczeństwa w WhatsApp

Problemów WhatsApp?a ciąg dalszy. Kilkanaście dni temu odkryto, że aplikacja przyczynia się do szybszego rozładowywania różnych smartfonów, a dziś w sieci pojawiła się informacja o nowej luce.

Nowa krytyczna luka, występuje zarówno w aplikacji w wersji na Androida, jak i na iOS. Jak się okazuje specjalnie utworzony plik MP4 umożliwia hakerom wdrożenie złośliwego oprogramowania na urządzenie w celu kradzieży poufnych danych.

Uważaj! Odnaleziono kolejną bardzo poważną lukę bezpieczeństwa w WhatsApp polecane, ciekawostki whsatapp, mp4, luka bezpieczeństwa   WhatsApp 650x350

Aby urządzenie zostało zainfekowane wystarczy po prostu pobrać odpowiedni plik MP4 na urządzenie. Dlatego dopóki programiści nie załatają luki, lepiej jest nie pobierać plików MP4 jeśli nie jesteście w 100% pewni jego pochodzenia.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry