Użytkownicy iOS 15 nie mogą już oceniać utworów Apple Music za pomocą Siri ciekawostki Siri, ocenianie utworow, iPadOS 15, iOS 15, Apple music  Redaktorzy MacRumors zauważyli, że użytkownicy korzystający z systemu iOS 15 nie mogą już oceniać utworów Apple Music za pomocą Siri. iOS15 11

Użytkownicy iOS 15 nie mogą już oceniać utworów Apple Music za pomocą Siri

Redaktorzy MacRumors zauważyli, że użytkownicy korzystający z systemu iOS 15 nie mogą już oceniać utworów Apple Music za pomocą Siri.

Jeśli chodzi o możliwość oceniania utworów w Apple Music za pomocą Siri, to została on po praz pierwszy wprowadzona w 2014 roku wraz z wydaniem systemu iOS 8.

Działanie funkcji polegało na tym, że słuchając utworu z biblioteki muzycznej na iPhone i iPad, można było poprosić Siri „o przyznanie tej piosence pięciu (lub inny numer) gwiazdki”, a wirtualny asystent spełnił prośbę.

Użytkownicy iOS 15 nie mogą już oceniać utworów Apple Music za pomocą Siri ciekawostki Siri, ocenianie utworow, iPadOS 15, iOS 15, Apple music  Redaktorzy MacRumors zauważyli, że użytkownicy korzystający z systemu iOS 15 nie mogą już oceniać utworów Apple Music za pomocą Siri. siri applemusic

W iOS 15 Siri odpowiada, że nie może wykonać polecenia. Nie jest jeszcze jasne, czy jest to celowa zmiana Apple, czy problem po stronie serwera, który pojawił się wraz z wydaniem iOS 15.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top