pranie

Visual Lookup w iOS 17: Magiczne narzędzie do doskonałego prania!

Niewątpliwie jednym z najbardziej pionierskich elementów nowego systemu operacyjnego Apple, iOS 17, są jego innowacyjne ulepszenia i funkcje.

Wśród nowości znalazła się nieco zmieniona, a raczej ulepszona funkcja Visual Lookup. Jak się okazało ten wyjątkowy dodatek, pełniący rolę cyfrowego “rozpoznawacza” różnych obiektów stał się nieocenionym narzędziem, które pozwala na osiągnięcie mistrzostwa prania odzieży.

Funkcja Visual Lookup, już wcześniej zapewniająca identyfikację obiektów uwiecznionych na naszych fotograficznych zapiskach oraz dostarczającą dodatkowych informacji o nich, otrzymała znaczące ulepszenia w systemie iOS 17. Teraz rozszerza swoje możliwości, aby uwzględniać rozpoznawanie symboli na metkach odzieżowych, które często bywają niezrozumiałe. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy będą w stanie bezbłędnie dostosować ustawienia pralki, wybrać odpowiednie detergenty lub zdecydować, czy dane ubranie wymaga prasowania.

iOS 17 rozpoznaje symbole na metkach odzieżowych

Visual Lookup w iOS 17: Magiczne narzędzie do doskonałego prania! ciekawostki Visual Lookup, ulepszenia, rozpoznawanie symboli, pranie odzieży, pralka, nowy system operacyjny, metki odzieżowe, iOS 17, innowacyjne ulepszenia, informacje, identyfikacja obiektów, funkcje, fotograficzne zapiski, detergenty, cyfrowy rozpoznawca, Apple  Niewątpliwie jednym z najbardziej pionierskich elementów nowego systemu operacyjnego Apple, iOS 17, są jego innowacyjne ulepszenia i funkcje. pranie1

Visual Lookup w iOS 17 posiada również zdolność do rozpoznawania symboli na desce rozdzielczej samochodu, wyszukiwania przepisów kulinarnych na podstawie zrobionego zdjęcia dania, identyfikowania obiektów na zatrzymanym filmie, czy też rozpoznawania przedmiotów po długim naciśnięciu na odpowiednie miejsce na zdjęciu.

Po identyfikacji symboli na danym zdjęciu za pomocą wyszukiwania wizualnego, system operacyjny iOS 17 oferuje możliwość szybkiego dostępu do dodatkowych informacji na temat każdego symbolu w przeglądarce Safari. Bezpośrednio w aplikacji Zdjęcia podaje nazwę ikony i dostarcza krótki opis jej znaczenia. Funkcję wyszukiwania wizualnego można uruchomić, korzystając z aplikacji Zdjęcia na telefonie iPhone i dotykając obrazu. Jeżeli iOS 17 zidentyfikuje jakiekolwiek symbole, na dolnym pasku narzędzi pojawi się specjalna ikona. W przypadku symboli związanych z samochodem, ta ikona przybierze formę kierownicy. Jeżeli nie pojawi się ona automatycznie, użytkownik może również dotknąć ikonę informacji, symbolizowaną przez “i”.

Niestety, na chwilę obecną, wyszukiwanie wizualne jest oficjalnie dostępne tylko w wybranych językach i krajach, a Polska nie jest w tej grupie. Niemniej jednak, ten przełomowy krok w technologii rozpoznawania obrazu może zrewolucjonizować nasze podejście do codziennych czynności, takich jak pranie ubrań, przyspieszając nasz marsz ku bardziej zautomatyzowanemu społeczeństwu.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 256

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top