beats

Premiera słuchawek Beats Studio Pro coraz bliżej

Apple chce wprowadzić na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki nauszne – Beats Studio Pro. Premiera nowości odbędzie się już niebawem.

Według szczegółowych informacji, które Myke Hurley podzielił się podczas ostatniego odcinka podcastu „Connected”, produkt ma zadebiutować 19 lipca. Hurley zasłyszał te plotki od anonimowego źródła, które już wcześniej dostarczało precyzyjne informacje na temat in-ear Beats Studio Buds+.

Według informacji Hurley’a, jego anonimowy informator podał, że Beats Studio Pro będą oferowane w czterech wariantach kolorystycznych. Klienci będą mogli wybierać między czarnym, granatowym, piaskowym i ciemnobrązowym modelem. Opublikowane zdjęcia z konta @aaronp613 ukazują, że nowe słuchawki będą miały design nawiązujący do wyglądu modelu Beats Studio3.

Premiera słuchawek Beats Studio Pro coraz bliżej ciekawostki USB-C, ulepszenia technologiczne, sluchawki nauszne, redukcja szumow, profile dźwiękowe, Premiera, nowosc, mikrofony, etui, design, czas pracy baterii, cena, bezprzewodowe, Beats Studio Pro, Android  Apple chce wprowadzić na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki nauszne - Beats Studio Pro. Premiera nowości odbędzie się już niebawem. beats2

Poza estetyką, nowe słuchawki mają również przynieść szereg ulepszeń technologicznych. Anonimowe źródło Hurley’a zdradziło, że Studio Pro zostaną wyposażone w port USB-C zamiast dotychczasowego micro-USB. W słuchawkach znajdą się też ulepszone mikrofony i zoptymalizowane profile dźwiękowe. Dodatkowo, Beats Studio Pro będą miały nowy etui i będą wspierać funkcje specyficzne dla systemu Android, takie jak Fast Pair czy Find My Device. Bezprzewodowe słuchawki zachowają jednak standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, co zapewniło źródło.

Podobnie jak poprzednie modeli Studio Buds +, nowe słuchawki Beats Studio Pro prawdopodobnie zostaną wyposażone w ulepszoną technologię aktywnej redukcji szumów oraz będą charakteryzować się przedłużonym czasem pracy na jednym ładowaniu baterii.

Co do ceny, wstępna lista sprzedawców sugeruje, że cena Studio Pro na rynku europejskim wyniesie około 399 euro, co jest ekwiwalentem ceny modelu Studio3. Sugeruje to, że słuchawki prawdopodobnie kosztować będą około 349,95 USD w USA na dzień premiery. Chociaż model Studio3 jest wyposażony w układ Apple W1, nie jest jeszcze jasne, jaki układ będzie zastosowany w modelu Studio Pro.

Pierwsze ślady sugerujące istnienie modelu Studio Pro można było dostrzec już w kodzie systemu macOS 13.4, jak również w zgłoszeniach FCC z ostatnich tygodni, mimo że Beats jeszcze oficjalnie nie ogłosił nowego produktu. Nowe słuchawki mają być długo oczekiwaną aktualizacją modelu Studio3, który zadebiutował na rynku w 2017 roku. Więcej szczegółów na temat modelu Beats Studio Pro powinno pojawić się wkrótce, a dokładniej w okolicach planowanej na 19 lipca daty premiery.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 157

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top