W iOS 15.2 pojawi się subskrypcja Apple Music Voice ciekawostki plan voice, ile kosztuje Apple Music Voice, co to jest Apple Music Voice, Apple Music Voice  W iOS 15.2 pojawi się subskrypcja Apple Music Voice. Informacja ta pojawiła się w liście zmian najprawdopodobniej finalnej wersji oznaczonej jako Release Candidate. Muzyka 1300x700

W iOS 15.2 pojawi się subskrypcja Apple Music Voice

W iOS 15.2 pojawi się subskrypcja Apple Music Voice. Informacja ta pojawiła się w liście zmian najprawdopodobniej finalnej wersji oznaczonej jako Release Candidate.

Plan Apple Music Voice będzie kosztować 4,99 euro miesięcznie i umożliwi użytkownikom dostęp do treści Apple Music wyłącznie za pośrednictwem Siri. W praktyce będziemy mogli skorzystać z asystenta głosowego, aby poprosić o odtworzenie niektórych piosenek i playlist, które Apple uruchomi specjalnie w nadchodzących tygodniach, takich jak te poświęcone romantycznej kolacji, treningowi czy relaksowi

W iOS 15.2 pojawi się subskrypcja Apple Music Voice ciekawostki plan voice, ile kosztuje Apple Music Voice, co to jest Apple Music Voice, Apple Music Voice  W iOS 15.2 pojawi się subskrypcja Apple Music Voice. Informacja ta pojawiła się w liście zmian najprawdopodobniej finalnej wersji oznaczonej jako Release Candidate. voice

Ci, którzy aktywują subskrypcję Apple Music za 4,99 EUR miesięcznie, nie będą mogli zatem uzyskać dostępu do aplikacji Apple Music w celu wyszukiwania poszczególnych utworów lub albumów, ale będą mogli używać Siri tylko do żądania odtwarzania określonej treści. Plan Voice nie obsługuje dźwięku przestrzennego, Aydui Lossless, tekstów piosenek i klipów wideo. Niestety ta wersja subskrypcji nie będzie dostępna w Polsce.

Jeśli chodzi o finalną wersję iOS 15.2 to powinna ona pojawić się już wkrótce. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać. Oto oficjalna i pełna list zmian.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania, to możesz zainstalować najnowszy system już dziś. Jak? Szczegółowa instrukcja poniżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top