imac dotykowy

W sieci pojawiło się wideo przedstawiające iMaca z ekranem dotykowym!

W sieci pojawiło się ciekawe wideo na którym możemy zobaczyć  iMaca z funkcją ekranu dotykowego. Autorem poniższego nagrania jest Michael MJD.

Mimo że Apple wielokrotnie publicznie dementowało wszelkie sugestie dotyczące wprowadzenia do komputerów Mac środowiska bazującego na technologii dotykowej, spekulacje na ten temat wciąż zdają się nie ustawać. Można nawet zauważyć, że ta idea nie jest nowością i zainteresowanie nią istnieje już od kilku dekad.

W rzeczywistości, jak pokazuje wspomniany materiał wideo, koncepcja sterowania dotykowego w komputerach Mac była już testowana na przestrzeni ostatnich lat XX wieku. Nie były to jednak produkty bezpośrednio wypuszczone przez Apple. Zamiast tego, pewne firmy, które dzisiaj można by określić mianem autoryzowanych dealerów marki, podjęły próbę adaptacji istniejących modeli iMac G3. Zmodyfikowane wersje tych komputerów były wykorzystywane głównie w kioskach informacyjnych i obsługiwane przy użyciu interfejsów dotykowych.

W sieci pojawiło się wideo przedstawiające iMaca z ekranem dotykowym! ciekawostki użytkowanie, technologia dotykowa, sprzęt, spekulacje, przyszłość, prototypy, Oprogramowanie, Mac, koncepcja, komputery, interakcja, iMac, ekran dotykowy, ekosystem, Apple  W sieci pojawiło się ciekawe wideo na którym możemy zobaczyć  iMaca z funkcją ekranu dotykowego. Autorem poniższego nagrania jest Michael MJD. imac 2

Choć z pewnością jest to zagadnienie warte uwagi, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Po pierwsze, mimo że technologia dotykowa jest coraz bardziej popularna w różnych formach elektroniki konsumenckiej, Apple do tej pory zdecydowanie unikało jej wdrożenia w swoich liniach komputerów stacjonarnych i przenośnych. Możliwe, że ma to związek z filozofią firmy, która stawia na prostotę i jednolitość doświadczenia użytkownika, a wprowadzenie dotyku do MacOS mógłby być potencjalnym źródłem komplikacji.

Po drugie, mimo że takie przeróbki mogą być fascynujące z historycznego punktu widzenia, nie są one oficjalnym potwierdzeniem kierunku, w którym Apple chce podążać. Firma znana jest z trzymania swoich planów w tajemnicy aż do oficjalnych ogłoszeń, co utrudnia dokładne przewidzenie jej przyszłych kroków.

Na koniec warto podkreślić, że choć ekran dotykowy w iMacu mógłby otworzyć nowe możliwości w zakresie interakcji i użytkowania, to jednak wprowadzenie takiej funkcji wymagałoby istotnych zmian zarówno w sprzęcie, jak i oprogramowaniu. Nie jest to więc kwestia jedynie dodania nowego elementu, ale raczej złożony proces adaptacyjny, który mógłby wpłynąć na całokształt oferowanego przez Apple ekosystemu.

Ostatecznie, choć wideo przedstawiające iMaca z ekranem dotykowym z pewnością podgrzewa dyskusje na temat przyszłości technologii w komputerach Mac, nie dostarcza ono jednoznacznych dowodów na to, że Apple faktycznie zamierza podążać tą ścieżką. Jednak nie można wykluczyć, że firma posiada już prototypy lub nawet zaawansowane plany w tym zakresie, o których dowiemy się w odpowiednim czasie.

A co wy o tym myślicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 135

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top