gtavi

W zwiastunie GTA 6 pojawiło się nawiązanie do Apple. Zauważyłeś to?

GTA 6, gra od Rockstar Games, wywołała niemałe zamieszanie wśród fanów po premierze jej zwiastuna, który został wypuszczony kilka dni temu.

Chociaż trwał zaledwie 91 sekund, wideo było wypełnione różnymi szczegółami, niektóre z nich łatwo dostrzegalne, inne jednak ukryte. Jednym z elementów, który wzbudził dyskusję w społeczności graczy, jest naklejka przypominająca Apple Pay na drzwiach jednego ze sklepów.

Czy to oznacza, że GTA 6 będzie miało podobną funkcję płatności? Zbadamy tę kwestię i przedstawmy kilka przemyśleń na temat możliwości wprowadzenia przez Rockstar Games funkcji podobnej do Apple Pay w nadchodzącej grze.

Naklejka w zwiastunie GTA 6

Jeden z użytkowników o pseudonimie @morsemutual_ opublikował na X zdjęcie przedstawiające naklejkę na drzwiach sklepu z napisem “Pay”, przypominającym Apple Pay oraz owoc.

W zwiastunie GTA 6 pojawiło się nawiązanie do Apple. Zauważyłeś to? ciekawostki GTA 6, Apple Pay, Apple  GTA 6, gra od Rockstar Games, wywołała niemałe zamieszanie wśród fanów po premierze jej zwiastuna, który został wypuszczony kilka dni temu. pay 1

Spekulował, że ten szczegół może sugerować, że Rockstar Games planuje dodać funkcję podobną do Apple Pay w GTA 6, umożliwiając mikrotransakcje w grze.

W grze Fortnite, na przykład, można korzystać z Apple Pay do zakupu wirtualnej waluty i innych przedmiotów, które ulepszają doświadczenie rozgrywki. W poprzedniej części serii, czyli w GTA 5, istniała aplikacja iFruit, która pozwalała graczom dostosować swoje samochody i tworzyć tablice rejestracyjne bez konieczności uruchamiania gry.

Powrót aplikacji iFruit?

Nie ma jeszcze konkretnych dowodów na to, że GTA 6 będzie miało mikrotransakcje związane z Apple Pay lub powrót aplikacji iFruit. Niemniej jednak, jeśli Rockstar Games zdecyduje się na współpracę z Apple, mogą również zapewnić inne opcje płatności dla graczy.

Jednak wiele osób wyrażają swoje obawy co do wprowadzenia przez Rockstar Games funkcji Apple Pay w GTA 6. Według nich, naklejka na drzwiach sklepu bardziej przypomina ikonę aplikacji iFruit i może służyć do zakupu przedmiotów w grze.

Więcej informacji wkrótce

Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane, gdy Rockstar Games wypuści kolejne zwiastuny i rozpocznie przedsprzedaż gry. Obecnie większość osób martwi się tym, ile będzie kosztować gra po jej premierze. Jednak dzięki różnym wskazówkom i spekulacjom, gracze mają pewne oczekiwania co do funkcji, które mogą pojawić się w GTA 6.

Podsumowanie

Czy GTA 6 będzie miało funkcję podobną do Apple Pay? To wciąż tajemnica, ale naklejka zwiastująca płatności na drzwiach sklepu w zwiastunie gry wzbudziła ciekawość wśród fanów. Czy Rockstar Games przywróci aplikację iFruit? Czy gracze będą mieli możliwość dokonywania mikrotransakcji za pomocą Apple Pay? Tego dowiemy się dopiero wraz z kolejnymi informacjami od dewelopera. W międzyczasie będziemy musieli cierpliwie czekać na premierę GTA 6 i odkrywać, jakie nowe funkcje czekają na nas w tej gorąco oczekiwanej grze.

A co ty o tym myślisz? Daj znać w komentarzach.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 212

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top