watchos19

watchOS 10 będzie miał nowy ekran główny

Apple Watch to urządzenie, które od swojego debiutu w 2015 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. watchOS 10 doda do zegarka nowy ekran główny.

Ten elegancki i funkcjonalny zegarek jest idealnym narzędziem dla wszystkich osób, które potrzebują dostępu do swoich aplikacji i powiadomień bez konieczności wyciągania smartfona z kieszeni. Teraz, po wielu latach użytkowania, Apple postanowiło wprowadzić nowości w oprogramowaniu swojego flagowego produktu. Na ten moment wiadomo, że jedną z nich będzie nowy ekran główny z obsługą folderów w systemie operacyjnym watchOS 10.

watchOS 10 z nowym ekranem głównym

watchOS 10 będzie miał nowy ekran główny ciekawostki zaktualizowany interfejs, watchOS 10, użytkownik, urządzenie, siatka plastra miodu, organizacja aplikacji, nowy ekran główny, Mark Gurman, iOS, funkcjonalność., folder, Bloomberg, Apple Watch, Aplikacja, aktualizacja oprogramowania  Apple Watch to urządzenie, które od swojego debiutu w 2015 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. watchOS 10 doda do zegarka nowy ekran główny. watchos

Informacje na ten temat pochodzą od konta na Twitterze o nazwie @analyst941, które w przeszłości już wiele razy udowodniło swoją wiarygodność. Konto to doniosło, że nowy ekran będzie łatwiejszy w nawigacji, a jego układ będzie bardziej przypominał iOS, co na pewno ucieszy fanów tej platformy. Ponadto, zegarek będzie posiadał foldery dla aplikacji, dzięki czemu organizowanie i porządkowanie swoich ulubionych programów będzie dużo prostsze. Niemniej jednak, nie wiadomo jeszcze, czy nowy ekran będzie włączony domyślnie, czy też będzie to opcja dodatkowa.

Należy jednak pamiętać, że nie jest to oficjalna informacja od Apple, więc należy zachować pewną dozę ostrożności. Niemniej jednak, warto przypomnieć, że Mark Gurman, znany dziennikarz Bloomberg, już w swoim newsletterze z ostatniego weekendu doniósł, że watchOS 10 będzie największą aktualizacją oprogramowania Apple Watch od 2015 roku. Gurman podał również, że jednym z planowanych ulepszeń dla Apple Watch jest “zaktualizowany interfejs”, który będzie zgodny z przeprojektowanym ekranem głównym.

W chwili obecnej interfejs Apple Watch składa się z aplikacji zorganizowanych w siatce plastra miodu, co jest rozwiązaniem, które funkcjonuje od momentu premiery tego urządzenia. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają zegarek z serii od 1 do 6, korzystają z takiego samego interfejsu. W związku z tym, wielu fanów Apple czekało na zmianę w tym obszarze i na wprowadzenie nowych rozwiązań, które pozwolą na jeszcze wygodniejsze korzystanie z zegarka.

Możliwość organizowania aplikacji w folderach to już od dawna oczekiwana funkcjonalność, która pozwoli na bardziej efektywne wykorzystanie miejsca na ekranie. Dzięki temu użytkownicy będą mogli uporządkować swoje ulubione programy i aplikacje, co ułatwi ich codzienne korzystanie z urządzenia.

Co o tym myślicie?

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top