watchos10

watchOS 10 – oficjalna lista kompatybilnych zegarków

Firma Apple zaprezentowała watchOS 10, czyli najnowszy system dla  Apple Watch. Oto oficjalna lista kompatybilnych zegarków z “dziesiątką”.

Z wieloma funkcjami i innowacjami dedykowanymi dla Apple Watch, ten system operacyjny cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jednakże, nie wszystkie modele zegarków Apple są w stanie obsłużyć tę najnowszą aktualizację. Właściciele najnowszych modeli, które zostały wprowadzone na rynek w ostatnich latach, mogą odetchnąć z ulgą, natomiast użytkownicy starszych generacji będą musieli rozważyć wymianę swojego urządzenia, aby móc korzystać z nowych funkcji.

watchOS 10 – oficjalna lista kompatybilnych zegarków

watchOS 10 - oficjalna lista kompatybilnych zegarków ciekawostki watchOS 10, System operacyjny, SmartWatch, kompatybilność, innowacje, funkcje, Apple Watch Ultra, Apple Watch Seria 8, Apple Watch Seria 7, Apple Watch Seria 6, Apple Watch Seria 5, Apple Watch Seria 4, Apple Watch SE, Apple Watch, Aktualizacja  Firma Apple zaprezentowała watchOS 10, czyli najnowszy system dla  Apple Watch. Oto oficjalna lista kompatybilnych zegarków z "dziesiątką". watchOS 10 3

Poniżej przedstawiam oficjalną listę zegarków Apple kompatybilnych z watchOS 10:

  • Apple Watch Seria 4
  • Apple Watch Seria 5
  • Apple Watch Seria 6
  • Apple Watch SE (1. i 2. generacji)
  • Apple Watch Seria 7
  • Apple Watch Seria 8
  • Apple Watch Ultra

Warto zaznaczyć, że wszystkie urządzenia obsługujące watchOS 9 będą również obsługiwać najnowszą wersję, watchOS 10. To oznacza, że posiadacze starszych modeli nie muszą się martwić o zgodność i nadal mogą korzystać z aktualizacji systemowych.

Choć watchOS 10 nie jest jeszcze dostępny publicznie, to już teraz programiści mogą skorzystać z pierwszej bety systemu. Natomiast wersja publiczna pojawi się zapewne za kilka tygodni.

watchOS 10 wprowadza wiele innowacji i nowych funkcji na smartwatche Apple. Jest to znaczny krok naprzód, który wzbogaca doświadczenie użytkowników. Dzięki temu nowemu systemowi operacyjnemu, Apple Watch staje się jeszcze bardziej użytecznym narzędziem w codziennym życiu. Od zaawansowanych funkcji zdrowotnych i fitness, po ulepszone powiadomienia i personalizację, watchOS 10 podnosi poprzeczkę dla innych producentów smartwatchy.

Zapewne wszyscy posiadacze kompatybilnych modeli mogą z niecierpliwością czekać na oficjalne wydanie watchOS 10, aby móc skorzystać z wszystkich tych fantastycznych funkcji na swoim Apple Watchu. Więcej na temat systemu możecie przeczytać na oficjalnej stronie Apple gdzie przedstawione zostały wszystkie zmiany i nowości. Lin do strony znajdziecie – tutaj.

A co w ogóle sądzicie o watchOS 10? Dajcie koniecznie znać na naszym Twitterowym koncie lub pod wpisem w komentarzach. Więcej o systemach iOS 17, iPadOS 17 oraz macOS 14 poniżej.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 212

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top