watchOS 4.3 beta 3 dostępna ciekawostki watchOS 4.3 beta 3  Apple nie udostępniło wczoraj nowej bety watchOS 4.3, ale aktualizacja pojawiła się dzisiaj. Nie zawiera co prawda wielu nowości, ale podejrzewam, że niektórzy będą zainteresowani jej instalacją. watchOS4.3

watchOS 4.3 beta 3 dostępna

Apple nie udostępniło wczoraj nowej bety watchOS 4.3, ale aktualizacja pojawiła się dzisiaj. Nie zawiera co prawda wielu nowości, ale podejrzewam, że niektórzy będą zainteresowani jej instalacją.

Nowa beta nie ma zbyt długiej listy zmian i w większości przypadków chodzi o usunięcie błędów i poprawę pracy inteligentnego zegarka.

watchOS 4.3 beta 3 dostępna ciekawostki watchOS 4.3 beta 3  Apple nie udostępniło wczoraj nowej bety watchOS 4.3, ale aktualizacja pojawiła się dzisiaj. Nie zawiera co prawda wielu nowości, ale podejrzewam, że niektórzy będą zainteresowani jej instalacją. AW43

Dla przypomnienia dodam, że nowością w poprzedniej becie watchOS 4.3 było dodanie informacji o ładowaniu w trybie pionowym.

Pamiętajcie, że podczas aktualizacji wasz zegarek musi spełnić parę warunków. Musi mieć przynajmniej 50%, leżeć na dedykowanej ładowarce i być w krótkiej odległości od sparowanego z nim iPhone’a.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top