Krzysiek Borek21.02.2018
CarrierCrack powróci?

Autorzy wtyczki CarrierCrack kompatybilnej do tej pory z iOS 9 i 10 mogą zaktualizować swoje dzieło z myślą o iOS 11. Jeżeli rzeczywiście tak będzie, to użytkownicy iPhone’a w Stanach Zjednoczonych będą zadowoleni.

CarrierCrack pojawi się na iOS 11, ale najpierw Saurik musi zaktualizować Cydię i Cydia Substrate, aby iTweakiOS zaczęli prace nad aktualizacją wtyczki. Na ten moment na pewno nie doczekamy się nowej wersji rozszerzenia, więc pozostaje nam czekać do wydania nowej Cydii i środowiska wymaganego do uruchamiania wtyczek. Autorzy nie wspomnieli nic o kompatybilności z poszczególnymi operatorami, ale podejrzewam, że przed lub po wydaniu się tego dowiemy.

Wtyczka przeznaczona dla iOS 10 była kompatybilna wyłącznie z T – Mobile i AT&T w Stanach Zjednoczonych. Po instalacji użytkownicy zyskali darmowy tethering, dostęp do hotspota, zmianę APN, dodatkowe ustawienia QoS i przyśpieszenie pobierania na 3G+.

To nie wszystko, ponieważ CarrierCrack poprawia zasięg i jakość połączeń, właśnie dlatego wydaje mi się, że wtyczka będzie niezwykle pożyteczna. Problem w tym, że musimy czekać na nowe wersje Cydii i Substrate, wprowadzające zgodność z iOS 11.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS