watchos9

watchOS 9.1 oficjalnie dostępny – lista zmian i nowości

Apple udostępniło dziś także finalną wersję watchOS 9.1 dla wszystkich użytkowników. Przyjrzyjmy się wszystkim nowym funkcjom, które zostały wprowadzone.

Co się zmieniło w watchOS 9.1? Nowości jest kilka. O wszystkich dowiecie się poniżej.

watchOS 9.1 oficjalnie dostępny - lista zmian i nowości ciekawostki   Apple udostępniło dziś także finalną wersję watchOS 9.1 dla wszystkich użytkowników. Przyjrzyjmy się wszystkim nowym funkcjom, które zostały wprowadzone. watchos9 10

watchOS 9.1 wprowadza dość ciekawą nowość, a mianowicie możliwość pobierania utworów Apple Music bez konieczności ładowania Apple Watch. Do tej pory faktycznie nie było możliwości pobierania utworów, gdy Apple Watch był odłączony od ładowarki. Jednak wraz z nową aktualizacją to ograniczenie zostało w końcu pokonane.

W rzeczywistości watchOS 9.1 pozwala użytkownikom pobierać muzykę do swojego Apple Watcha, nawet jeśli nie jest on podłączony do ładowarki. Według informacji o wydaniu aktualizacji, opcja ta będzie dostępna zarówno wtedy, gdy Apple Watch będzie połączony z internetem przez Wi-Fi, jak i przez sieć komórkową.

Wśród innych wprowadzonych nowych funkcji poprawiliśmy czas pracy baterii podczas niektórych treningów z Apple Watch SE 2, Apple Watch Series 8 i Apple Watch Ultra dzięki zmniejszeniu liczby odczytów tętna i GPS. Ponadto, przychodzi wsparcie dla Matter, nowego standardu dla inteligentnych akcesoriów domowych.

Na koniec nie zabrakło poprawek szybkości działania systemu oraz poprawek błędów.

Które urządzenia wspierają nową aktualizację?

Nowa aktualizacja jest dostępna do pobrania na wszystkich obsługiwanych urządzeniach Apple Watch. Do zainstalowania nowej aktualizacji potrzebne będzie połączenie z internetem oraz jedno z poniższych urządzeń:

  • Apple Watch Series 4 lub nowszy
  • Apple Watch SE i nowsze
  • Apple Watch Ultra

Więcej o systemie watchOS 9.1 dowiecie się z poniższego filmu, którego autorem jest zollotech.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top