watchos9 1

watchOS 9.3 dostępny dla wszystkich

Wczoraj w raz z iOS 16.3 forma Apple wypuściła także oficjalną wersje systemu watchOS 9.3. Co się zmieniło? Oto lista nowości i zmian.

watchOS 9.3 pojawia się ponad miesiąc po debiucie watchOS 9.2, aktualizacji, która dodała ulepszenia treningu i naprawiła niektóre błędy wykrywania awarii w Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE (2. generacji).

Aktualizacja wprowadza nową tarczę zegarka Unity 2023 i naprawia błędy, które pojawiły się w poprzedniej wersji oraz poprawia ogólną wydajność.

watchOS 9.3 dostępny dla wszystkich ciekawostki watchOS 9.3, tvOS 16.3  Wczoraj w raz z iOS 16.3 forma Apple wypuściła także oficjalne wersje systemów watchOS 9.3 i tvOS 16.3. Co się zmieniło? Oto lista nowości i zmian. tarcza

WatchOS 9.3 można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem aplikacji Apple Watch na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne – Aktualizacja oprogramowania . Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50% baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w promieniu ‌‌‌‌‌iPhone’a.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top