iOS 16.4

W iOS 16.4 może pojawić się Apple Music Classical

Apple kontynuuje prace nad Apple Music Classical, wprowadzając niewielkie zmiany, które mogą sugerować, że nowość pojawi się już w iOS 16.4.

W sierpniu 2021 roku Apple nabyło Primephonic, serwis całkowicie poświęcony streamingowi muzyki klasycznej, który oferuje wyjątkowe wrażenia słuchowe, z poradami ekspertów i bogatymi informacjami o odtwarzanych utworach.

Od tego przejęcia minęło półtora roku, a Apple wciąż pracuje nad rozwojem tego, co powinno być osobną aplikacją poświęconą muzyce klasycznej.

W iOS 16.4 może pojawić się Apple Music Classical ciekawostki iOS 16.4, Apple Music Classical Apple kontynuuje prace nad Apple Music Classical, wprowadzając niewielkie zmiany, które mogą sugerować, że nowość pojawi się już w iOS 16.4. AppleMusic 1

Usługa będzie częścią abonamentu Apple Music, ale prawdopodobnie dostęp do niego będzie możliwy poprzez dedykowaną aplikację. Takie przynajmniej były pierwotne plany firmy, ale być może w międzyczasie coś się zmieniło, decydując się na zintegrowanie wszystkiego z istniejącą aplikacją Muzyka.

Taką podpowiedź daje nam również wydany kilka dni temu iOS 16.3 Release Candidate, gdyż usługa, do tej pory zawsze nazywana Apple Classical teraz została przemianowana na Apple Music Classical.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy będziemy mogli z niego skorzystać. Zapowiedź była początkowo planowana na koniec 2022 roku. iOS 16.3 zostanie wydany dziś lub jutro, a zaraz potem zapewne rozpoczną się prace nad nową betą: być może to sam iOS 16.4 przyniesie ze sobą tę nowość.

Jeśli chodzi o nowości w iOS 16.3 to poniżej mamy dla Was oficjalną i pełną listę zmian:

 • Nowa tapeta Unity
 • Klucze bezpieczeństwa dla Apple ID pozwalają użytkownikom wzmocnić bezpieczeństwo konta, wymagając fizycznego klucza bezpieczeństwa jako części procesu logowania do uwierzytelniania dwuczynnikowego na nowych urządzeniach
 • Wsparcie dla HomePod (2. generacji)
 • Połączenia alarmowe SOS wymagają teraz przytrzymania przycisku bocznego z przyciskiem głośności w górę lub w dół, a następnie zwolnienia, aby zapobiec niezamierzonym połączeniom alarmowym
 • Naprawiono problem we Freeform, w którym niektóre pociągnięcia rysunkowe utworzone za pomocą Apple Pencil lub palca mogą nie być wyświetlane na udostępnionych tablicach
 • Usunięto problem, w wyniku którego tapeta może być czarna na ekranie blokady.
 • Naprawiono problem, w wyniku którego podczas budzenia iPhone’a 14 Pro Max mogą tymczasowo pojawiać się poziome linie
 • Naprawiono problem, w wyniku którego widżet Ekranu blokady nie wyświetla dokładnie stanu aplikacji Dom
 • Rozwiązano problem, w którym Siri może nie reagować prawidłowo na żądania dotyczące muzyki
 • Rozwiązano problem, w którym żądania Siri w CarPlay mogą nie być prawidłowo rozumiane.

Oczywiście gdy tylko pojawią się. sieci nowe informacje na ten temat to od razu Was o tym poinformujemy!

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top