Wersja testowa AppSync Unified kompatybilna z iOS 10 cydia-i-jailbreak jailbreak, iPhone, Cydia, AppSync dla iOS 10, AppSync  Podejrzewam, że wielu z was czekało z utęsknieniem na wtyczkę AppSync Unified pozwalającą instalować aplikacje spoza App Store na urządzeniu mobilnym Apple. Karen Tsai (autorka) wydała właśnie wersję testową ?swojej? wtyczki. Cydia 1300x700

Wersja testowa AppSync Unified kompatybilna z iOS 10

Podejrzewam, że wielu z was czekało z utęsknieniem na wtyczkę AppSync Unified pozwalającą instalować aplikacje spoza App Store na urządzeniu mobilnym Apple. Karen Tsai (autorka) wydała właśnie wersję testową ?swojej? wtyczki.

Warto nadmienić, że ta sama wtyczka jest obecnie używana do instalacji pirackich aplikacji i gier, ale przed tym ciężko uciec po wykonaniu Jailbreak, choć autorka nie chce, żeby jej praca była do tego wykorzystywana.

Wersja testowa AppSync Unified kompatybilna z iOS 10 cydia-i-jailbreak jailbreak, iPhone, Cydia, AppSync dla iOS 10, AppSync  Podejrzewam, że wielu z was czekało z utęsknieniem na wtyczkę AppSync Unified pozwalającą instalować aplikacje spoza App Store na urządzeniu mobilnym Apple. Karen Tsai (autorka) wydała właśnie wersję testową ?swojej? wtyczki. Cydia.1

Osobiście używałem wtyczki do instalacji aplikacji, które miały się dopiero pojawić w App Store lub prowadzono ich testy (po rejestracji do udziału w testach). Tsai nie zrobiła tego sama i pomógł jej Julioverne, udostępniając kod źródłowy poprawki wprowadzającej wsparcie dla iOS 10. Karen oczywiście sprawdziła, czy wszystko się zgadza i wtyczka jest kompatybilna z iOS 5 i 6, ponieważ wcześniejsza wersja całkowicie usuwała wsparcie dla tych wersji oprogramowania układowego.

AppSync Unified 6.0 b1 pobierzecie z repozytorium autorki – https://cydia.angelxwind.net/ . Instalujcie tylko tę wersję, bo inne mogą sprawić, że sprzęt zostanie wciągnięty w zapętlanie przeładowywania ekranu głównego.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top