Will Smith spoliczkował komika Chrisa Rocka podczas rozdania Oscarów ciekawostki   Podczas głównej ceremonii wręczenia nagród filmowych Will Smith uderzył komika Chrisa Rocka w twarz za żart o Jadie Pinkett Smith, jego żonie. will 1 1300x700

Will Smith spoliczkował komika Chrisa Rocka podczas rozdania Oscarów

Podczas głównej ceremonii wręczenia nagród filmowych Will Smith uderzył komika Chrisa Rocka w twarz za żart o Jadie Pinkett Smith, jego żonie.

Chris Rock ogłaszał nominacje do kategorii „Najlepszy film dokumentalny” iw pewnym momencie żartował z niesamowitych, bardzo krótkich włosów Jady Pinkett Smith.

Żart okazał się taki sobie, bo Jada cierpi na łysienie. Jest to choroba autoimmunologiczna, która może powodować wypadanie włosów. Will Smith nie docenił żartu, wszedł na scenę, uderzył gospodarza i ponownie usiadł obok żony.

Nawiasem mówiąc, podczas tej ceremonii Will Smith otrzymał swojego pierwszego Oscara w swojej karierze za rolę ojca i trenera słynnych amerykańskich tenisistów Sereny i Venus w filmie „Król Ryszard”. Wiadomo, że Chris Rock odmówił zgłoszenia incydentu na policję.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top