Whatsapp

Wkrótce będziemy mogli edytować wysłane wiadomości na WhatsApp

Użytkownicy WhatsApp na iPhone już wkrótce będą mogli edytować wysłane wiadomości. Funkcja pojawiła się już w wersji beta aplikacji na iOS.

W zeszłym roku firma ogłosiła, że pracuje nad wprowadzeniem funkcji edycji wysłanych wiadomości. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że już wkrótce nowość będzie dostępna dla użytkowników aplikacji na iOS. Funkcja ta została już wprowadzona w wersji beta na Androida, ale teraz pojawiła się wersja beta dla iPhone’ów.

Jak działa edytowanie wiadomości na WhatsApp?

Wkrótce będziemy mogli edytować wysłane wiadomości na WhatsApp ciekawostki whatsapp na komputerze, WhatsApp Messenger, whatsapp logowanie, whatsapp download, whatsapp aplikacja, WhatsApp, WhastApp, edytowanie wiadomości na whatsapp  Użytkownicy WhatsApp na iPhone już wkrótce będą mogli edytować wysłane wiadomości. Funkcja pojawiła się już w wersji beta aplikacji na iOS. whatsapp edytowanie

W przypadku edycji wiadomości w komunikatorze, użytkownicy będą mieli 15 minut na wprowadzenie poprawek w tekście wiadomości po jej wysłaniu. Aby edytować wiadomość, użytkownicy po prostu naciskają na nią i wybierają opcję “Edytuj”. Następnie mogą wprowadzić dowolne zmiany, jakie chcą. Bardzo ważną rzeczą o której należy pamiętać jest to, że opcja edycji działa tylko w przypadku wiadomości tekstowych, ale nie w przypadku podpisów obrazów, filmów i dokumentów.

Warto pamiętać o tym, że po upływie 15 minut od wysłania wiadomości, użytkownicy nie będą już mieli możliwości dokonania żadnych zmian w treści wiadomości. To podejście jest podobne do iMessage, który również ma 15-minutowy limit edycji wiadomości.

Warto również wspomnieć, że WhatsApp w przypadku edytowanych wiadomości wyświetla tylko etykietę “edytowane”. W przeciwieństwie do iMessage, który pokazuje historię zmian innym użytkownikom, WhatsApp ograniczył tę funkcjonalność tylko do nadawcy. Takie samo rozwiązanie dostępne jest w aplikacji Telegram.

Mimo że funkcja edycji wysłanych wiadomości  jest obecnie w fazie beta testów, to już teraz zyskuje uznanie użytkowników i jest bardzo oczekiwana przez wielu z nich. Zatem wszystko wskazuje na to, ze już wkrótce użytkownicy apki na iOS będą otrzymają możliwość dokonywania poprawek w już wysłanych wiadomościach, co ułatwi i ulepszy proces komunikacji.

Co myślicie o tej nowości? Ktoś z Was korzysta w ogóle z tej aplikacji? Czy wybraliście inne alternatywy? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top