Wskoczył do lodowatej wody, aby ratować swojego iPhone?a. Zobacz wideo! polecane, ciekawostki wskoczył do lodowatej wody aby ratować iPhone, Wideo, lodowata woda, iPhone  Ilu z was zanurzyłoby się w lodowatej wodzie, aby ratować swojego iPhone?a? Prawdopodobnie nikt. Ale nie ten mężczyzna! Akcja działa się w Victorii w Kanadzie. rzeka iPhone

Wskoczył do lodowatej wody, aby ratować swojego iPhone?a. Zobacz wideo!

Ilu z was zanurzyłoby się w lodowatej wodzie, aby ratować swojego iPhone?a? Prawdopodobnie nikt. Ale nie ten mężczyzna! Akcja działa się w Victorii w Kanadzie.

W mieście Victoria w Kanadzie, 14 lutego Roman Czarnomski spacerował w porcie, w mrozie, kiedy jego iPhone XS wyślizgnął się z dłoni i wpadł do wody, na szczęście w płytkiej części portu.

Najpierw mężczyzna nie chciał go wyławiać, ale zapewne po nieprzespanej nocy wrócił następnego dnia i wskoczył do lodowatej wody! Dramatyczna akcja ratowania iPhone została nagrana. Ten niespełna minutowy filmik możecie zobaczyć poniżej.

Zapytacie, a co z iPhone? Otóż uratowany smartfon pomimo tego, że spędził w lodowatej wodzie kilkanaście godzin ma się dobrze i jest w pełni sprawny!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry