iphone15pro 1

Wyciekły prawdziwe zdjęcia pokazujące nowe kolory iPhone 15 Pro!

Dopiero co informowaliśmy was o nowych kolorach iPhone 15 Pro, a już w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia pokazujące nam nowe kolory na żywo.

Według ostatnich informacji, iPhone 15 Pro ma się pojawić na rynku w czterech różnych wariantach kolorystycznych: białym, jasnoszarym, ciemnoniebieskim i czarnym. Jest to pewna zmiana w stosunku do dotychczasowej palety barw oferowanych przez firmę, która zamierza usunąć z oferty fiolet i złoto. Usunięcie jednego z tych odcieni może wydawać się zaskakujące, ale firma Apple jest znana z wprowadzania świeżości do swojej oferty kolorystycznej.

Zdjęcia, które wyciekły do internetu, przedstawiają trzy z zaplanowanych czterech kolorów. Jasnoszary odcień widoczny jest na pierwszym zdjęciu, drugie zdjęcie prezentuje wersję w kolorze ciemnoniebieskim, a trzecie w kolorze czarnym.

Wyciekły prawdziwe zdjęcia pokazujące nowe kolory iPhone 15 Pro! ciekawostki kolory iPhone 15 Pro, iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro  Dopiero co informowaliśmy was o nowych kolorach iPhone 15 Pro, a już w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia pokazujące nam nowe kolory na żywo. ip15pro szary Wyciekły prawdziwe zdjęcia pokazujące nowe kolory iPhone 15 Pro! ciekawostki kolory iPhone 15 Pro, iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro  Dopiero co informowaliśmy was o nowych kolorach iPhone 15 Pro, a już w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia pokazujące nam nowe kolory na żywo. iP15 niebieski Wyciekły prawdziwe zdjęcia pokazujące nowe kolory iPhone 15 Pro! ciekawostki kolory iPhone 15 Pro, iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro  Dopiero co informowaliśmy was o nowych kolorach iPhone 15 Pro, a już w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia pokazujące nam nowe kolory na żywo. iP15 czarny

Brakuje jeszcze obrazu białego wariantu, ale biorąc pod uwagę, że ta wersja kolorystyczna iPhone’a pozostała niezmieniona przez ostatnie lata, można przypuszczać, jak będzie wyglądała.

Interesujące jest to, że wcześniej krążyły plotki o możliwości wprowadzenia ciemnoczerwonego odcienia, jednak zdaje się, że Apple zrezygnowało z tego pomysłu. Spekuluje się, że firma napotkała problemy produkcyjne i późniejsze kwestie związane z trwałością tego koloru. W zamian, Apple zdecydowało się na ciemnoniebieski kolor, który nie stwarzał takich trudności.

Ostateczna paleta kolorów, która pojawi się w sprzedaży, nadal pozostaje niepewna do oficjalnej prezentacji iPhone’a 15 Pro. Jednak wyciek zdjęć portów USB-C w tych kolorach wydaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia na temat nowych odcieni. Czas pokaże, czy fani marki będą zadowoleni z nowej oferty kolorystycznej Apple. To kolejny element, który dodaje emocji oczekiwania na najnowszą ofertę firmy, znanej z innowacji i stylowego wzornictwa. Dla przypomnienia dodamy, że prezentacja nowych smartfonów firmy Apple ma odbyć się prawdopodobnie 12 września tego roku, a światowa premiera przewidziana jest na 22 września.

A co wy o tym sądźcie? Jak wam się podobają nowe kolory iPhone 15 Pro? Dajcie tradycyjnie znać w komentarzach lub na naszym Twitterze.

Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 177

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top