iphone15 2

Wygląd linii iPhone 15 może ulec znaczącym zmianom

Wygląd nadchodzącej linii iPhone 15 może ulec znacznym zmianom. Informację o tym podaje serwis 9to5Mac. Co się zmieni? Tego dowiesz się tutaj.

Według źródła, w sieci pojawiło się świeże spostrzeżenie na temat smartfonów iPhone 15. Analityk ShimpApplePro zamieścił na swoim koncie na Twitterze ciekawe szczegóły dotyczące obudowy przyszłych smartfonów Apple.

Jego zdaniem firma dostosuje wygląd iPhone’a 15 do nowych MacBooków Pro 2021 i MacBooków Air 2022. Jako przykład podaje iPhone’a 5C, którego korpus został zaokrąglony do tylnej pokrywy, dzięki czemu wygodnie leżał w dłoni. Informator twierdzi, że obudowa iPhone’a 15 będzie wykonana tak samo, tylko z tytanu, będzie płaska od strony wyświetlacza i zaokrąglona do tylnej pokrywy.

Wygląd linii iPhone 15 może ulec znaczącym zmianom ciekawostki iPhone 15  Wygląd nadchodzącej linii iPhone 15 może ulec znacznym zmianom. Informację o tym podaje serwis 9to5Mac. Co się zmieni? Tego dowiesz się tutaj. 2 1 Wygląd linii iPhone 15 może ulec znaczącym zmianom ciekawostki iPhone 15  Wygląd nadchodzącej linii iPhone 15 może ulec znacznym zmianom. Informację o tym podaje serwis 9to5Mac. Co się zmieni? Tego dowiesz się tutaj. 3 Wygląd linii iPhone 15 może ulec znaczącym zmianom ciekawostki iPhone 15  Wygląd nadchodzącej linii iPhone 15 może ulec znacznym zmianom. Informację o tym podaje serwis 9to5Mac. Co się zmieni? Tego dowiesz się tutaj. 4

Jeśli te informacje okażą się prawdziwe, to nadchodzący iPhone 15 straci ostre krawędzie, na które wielu użytkowników narzeka od czasu iPhone’a 12. “Prostokątny” design ostatnich trzech generacji iPhone’ów był wielokrotnie nazywany przez fanów niewygodnym i mówił, że ostre rogi wkopują się w dłoń, powodując nieprzyjemne odczucia aż do drętwienia palców.

Co o tym myślicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top