OneTech26.08.2020
X-Doria Defense Shield – pancerne etui dla iPhone 11 Pro

Kilka dni temu zakończyliśmy test kolejnej obudowy, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jej temat. Ta obudowa to X-Doria Defense Shield.

Zacznijmy może od jakości wykonania.

Jakość wykonania

Wnętrze testowanego przez nas etui Defense Shield wykonano z elastycznego materiału TPU, który absorbuje siłę uderzenia podczas upadku naszego telefonu na ziemię.

Z tyłu znalazł się gumowy pierścień, który chroni aparat iPhone’a. Ostatnim elementem ochronnym jest zintegrowana osłona na tył obudowy wykonana z przezroczystego i wytrzymałego polikarbonu. Jeśli chodzi o samo etui to jest ono twarde, sztywne i miłe w dotyku.

Wygląd

Defense Shiled posiada wojskowy certyfikat MIL-STD-810G, dzięki czemu telefon bez problemu wytrzyma upadek nawet z kilku metrów.

Etui niestety nie należy do najcieńszych. Jest grube. Nie ma co się oszukiwać, ale jak to się mówi coś za coś. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i chcemy mieć 100% pewność, ze telefon przetrwa upadek, to niestety etui musi być grube.

My używaliśmy pokrowiec przez ponad dwa tygodnie i powiemy szczerze, że ale po kilku dniach idzie się do niego przyzwyczaić.

Obudowa jest bardzo dobrze dopasowana do iPhone. Po założeniu na telefon nic nie lata, nic się nie rusza. Telefon prezentuje się w etui całkiem fajnie.

Miękka, gumowa otoczka wokół ekranu i antypoślizgowe ochraniacze z tyłu obudowy gwarantują doskonałą ochronę całej powierzchni urządzenia przed zarysowaniami i zadrapaniami.

Obudowa posiada oczywiście także wszystkie potrzebne przyciski. Przyciski są dość duże, więc łatwo jest z nich korzystać. Etui wyposażone jest także we wszystkie potrzebne otwory.

Podczas dwóch tygodni testów z obudowy nic nie odpadło, nic się nie porysowało i nie połamało.

Podsumowanie

Jeśli zatem szukacie etui, które spełnia standardy wojskowych testów (MIL STD 810G), a co za tym idzie zapewni Waszemu iPhone’owi ekstremalną ochronę przed upadkami, to z czystym sumieniem możemy Wam polecić ten produkt.

Testowaną przeze mnie obudowę, możecie kupić tutaj -> topbuy.eu

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl