Xiaomi Gemini (Mi5) pręży muskuły w Geekbench ciekawostki Xiaomi MI5, Xiaomi Gemini (Mi5), Xiaomi Gemini, Xiaomi, Specyfikacja, kiedy Xiaomi Gemini  Xiaomi nie zdecydowało się na coroczne wydawanie następcy dla swojego topowego urządzenia mobilnego. Zanim pojawi się następca dla Mi4, Chińczycy zaprezentowali i rozpoczęli sprzedaż Mi4i i Mi4c. Tak czy owak, to nadal najwyższe model, choć różnice nie są tak znaczące, jak może się wydawać. XIAOMI.onetech.pl  1300x700

Xiaomi Gemini (Mi5) pręży muskuły w Geekbench

Xiaomi nie zdecydowało się na coroczne wydawanie następcy dla swojego topowego urządzenia mobilnego. Zanim pojawi się następca dla Mi4, Chińczycy zaprezentowali i rozpoczęli sprzedaż Mi4i i Mi4c. Tak czy owak, to nadal najwyższe model, choć różnice nie są tak znaczące, jak może się wydawać.

Według programu Geekbench nazwa kodowa Xiaomi Mi5 to Gemini, wszystko za sprawą wycieku wyniku testu wydajności smartfonu Chińczyków. Wyniki pokazują, że sprzęt napędzany jest układem scalonym o oznaczeniu msm8996, co oznacza, że mamy do czynienia z Snapdragonem 820.

Xiaomi Gemini (Mi5) pręży muskuły w Geekbench ciekawostki Xiaomi MI5, Xiaomi Gemini (Mi5), Xiaomi Gemini, Xiaomi, Specyfikacja, kiedy Xiaomi Gemini  Xiaomi nie zdecydowało się na coroczne wydawanie następcy dla swojego topowego urządzenia mobilnego. Zanim pojawi się następca dla Mi4, Chińczycy zaprezentowali i rozpoczęli sprzedaż Mi4i i Mi4c. Tak czy owak, to nadal najwyższe model, choć różnice nie są tak znaczące, jak może się wydawać. gsmarena 002 1

Widać zdecydowaną różnicę między nadchodzącym układem a obecnym modelem (810). Wynik w teście wydajności jednowątkowej jest niemal dwukrotnie wyższy (niecałe 1300pkt w S810, podczas gdy 820 wykręciła prawie 2200pkt). Nawet układ scalony Samsunga wypada gorzej, jednakże do Apple A9 nadal mu daleko.

Wynik wydajności podczas operacji wielowątkowych jest wyższy od Samsunga Galaxy S6, który spokojnie mógłby osiągnąć 5000 pkt. Nie przykuwajmy uwagi do samych cyferek, jak widać obecność Snapdragona 820 w sprzęcie mobilnym Xiaomi jest pewne. Tylko i wyłącznie on będzie napędzał nadchodzącego smartfona z państwa środka.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top