Xiaomi Redmi 2S będzie budżetowcem z ekranem 18:9 ciekawostki Xioami, Xiaomi Redmi 2S, specyfikacja Xiaomi Redmi 2S, Redmi 2S  Xiaomi szykuje kolejnego smartfona, tym razem będzie on skierowany do mniej zamożnych użytkowników, a jego charakterystyczną cechą będzie wyświetlacz o proporcjach 18:9. xiaomi logo 2

Xiaomi Redmi 2S będzie budżetowcem z ekranem 18:9

Xiaomi szykuje kolejnego smartfona, tym razem będzie on skierowany do mniej zamożnych użytkowników, a jego charakterystyczną cechą będzie wyświetlacz o proporcjach 18:9.

Sprzęt powinien się najpierw pojawić w Indiach i Chinach.

Nie spodziewajcie się wysokiej rozdzielczości, ponieważ ekran o popularnych ostatnimi czasy proporcjach będzie mieć rozdzielczość 720 x 1440 pikseli. W tym momencie nie znamy jego przekątnej, ale podejrzewam, że będziemy w stanie ujrzeć pojedyncze piksele.

Xiaomi Redmi 2S będzie budżetowcem z ekranem 18:9 ciekawostki Xioami, Xiaomi Redmi 2S, specyfikacja Xiaomi Redmi 2S, Redmi 2S  Xiaomi szykuje kolejnego smartfona, tym razem będzie on skierowany do mniej zamożnych użytkowników, a jego charakterystyczną cechą będzie wyświetlacz o proporcjach 18:9. xioami2s

Redmi 2S dostanie Snapdragona 625 i Androida 8.1 Oreo. Przyszły właściciel otrzyma tylko 16GB pamięci wewnętrznej, ale nie będzie problemu z jej rozszerzeniem. Wszystko za sprawą dodania czytnika kart pamięci, który z pewnością okaże się przydatny.

Jesteście zainteresowani aparatem z dwoma obiektywami? Pierwszy będzie miał 12MPix, a dodatkowy tylko 5, przedni aparat również będzie miał 5MPix. Aparat główny będzie taki sam jak w Redmi Note 5 Pro, a oznacza to, że możemy spodziewać się trybu portretowego i EIS. Przedni aparat będzie również odpowiedzialny za odblokowywanie urządzenia twarzą użytkownika. Może to być jedyne zabezpieczenie, bo nie wiemy nic o zastosowaniu czytnika linii papilarnych.

Budżetowiec Chińczyków otrzyma pojemną baterię (3080 mAh), co w połączeniu z energooszczędnym układem scalony powinno dać świetne rezultaty w pracy na jednym ładowaniu. Mam tylko nadzieję, że Xiaomi w końcu zdecyduje się na utrzymanie wsparcia dla szybkiego ładowania.

25 kwietnia odbędzie się kolejna konferencja Xiaomi, które gwiazdą powinien być Mi 6X/A2. Mam nadzieję, że w tym samym momencie zadebiutuje Redmi 2S. Nie ma sensu robić kolejnej konferencji, która miałaby być poświęcona jednemu produktowi.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top