Zapomnij o kluczyku. Poznaj kłódkę na odcisk palca recenzje, ciekawostki kłódka na odcisk palca, kłódka  Kilka tygodni temu otrzymałem do testów kłódę, którą otwieramy za pomocą odcisku palca. Dziś chciałbym Wam napisać kilka zdań na jej temat. klodka 10

Zapomnij o kluczyku. Poznaj kłódkę na odcisk palca

Kilka tygodni temu otrzymałem do testów kłódę, którą otwieramy za pomocą odcisku palca. Dziś chciałbym Wam napisać kilka zdań na jej temat.

W pudełku oprócz samej kłódki znajdziemy także instrukcję obsługi oraz krótki kabelek służący do ładowania.

Wizualnie kłódka jest bardzo ładna. Całość wykonana jest z bardzo wytrzymałego materiału. Kłódka jest oczywiście wodoodporna, więc śmiało można z niej korzystać podczas padającego deszczu.

Zapomnij o kluczyku. Poznaj kłódkę na odcisk palca recenzje, ciekawostki kłódka na odcisk palca, kłódka  Kilka tygodni temu otrzymałem do testów kłódę, którą otwieramy za pomocą odcisku palca. Dziś chciałbym Wam napisać kilka zdań na jej temat. klodka 3

Jak widzicie na poniższych zdjęciach czytnik linii papilarnych umieszczony jest z przodu kłódki.

Zapomnij o kluczyku. Poznaj kłódkę na odcisk palca recenzje, ciekawostki kłódka na odcisk palca, kłódka  Kilka tygodni temu otrzymałem do testów kłódę, którą otwieramy za pomocą odcisku palca. Dziś chciałbym Wam napisać kilka zdań na jej temat. klodka 2

Produkt jest w stanie zapisać do dziesięciu odcisków palca. Sam proces zapisywania odcisku palca jest bardzo prosty.

Zapomnij o kluczyku. Poznaj kłódkę na odcisk palca recenzje, ciekawostki kłódka na odcisk palca, kłódka  Kilka tygodni temu otrzymałem do testów kłódę, którą otwieramy za pomocą odcisku palca. Dziś chciałbym Wam napisać kilka zdań na jej temat. klodka 1

Aby to zrobić wystarczy położyć palec na czytniku na kilka sekund. Gdy to zrobicie kłódka wyda krótki dźwięk informujący o tym, że jest gotowa na zapis naszego odcisku.

Teraz wystarczy przykładać palec dziesięć razy pod rząd, aż urządzenie wyda dłuższy sygnał dźwiękowy informujący o tym, że proces został zakończony pomyślnie.

Jeśli chcemy dodać kolejny odcisk robimy to samo z tym, że przed zapisem kolejnego palca konieczne jest sczytanie odcisku palca pierwszej osoby, która jest jakby administratorem kłódki. Czyli właściciel kłódki musi położyć palec na czytniku na kilka sekund, następnie po wydaniu głosu położyć palec jeszcze raz i dopiero wtedy może rozpocząć się proces instalacji drugiego odcisku.

Ogólnie kłódka wygląda bardzo fajnie. Cena tego gadżetu w Polsce to blisko 200 zł, ale dziś mamy dla Was specjalny kod pozwalający na zakup kłódki taniej. Dzięki niemu będziecie mogli nabyć kłódkę za niecałe 100 zł! Na koniec warto dodać, że czas pracy kłódki na jednym ładowaniu wynosi aż 2 lata!

Kod promocyjny: L22436H

Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry