iphone15 etui 1

Zdjęcia etui iPhone 15 Pro potwierdzają zmiany w wyglądzie

Nowe zdjęcia etui iPhone 15 Pro ukazują delikatne modyfikacje w projekcie tego urządzenia. Co się zmieni w stosunku do poprzednika?

Jak się okazuje przyszłe modele iPhone 15 Pro będą cechowały się drobnymi, ale istotnymi zmianami w konstrukcji, co wskazują nowe zdjęcia przedpremierowych akcesoriów, które właśnie trafiły do sieci.

Przedstawione obrazy, w tym te opublikowane na popularnym serwisie społecznościowym Weibo, jawią się jako istotne źródło informacji na temat nadchodzących nowości w wyglądzie iPhone 15 Pro. Zwraca uwagę, że przyciski zasilania oraz regulacji głośności w tych modelach zostaną delikatnie przesunięte w dół w porównaniu do poprzednich iPhone’ów z serii 14 Pro. Dodatkowo, port Lightning zostanie zastąpiony portem USB-C, co widoczne jest na większym wycięciu na dolnej krawędzi obudowy.

Etui dla iPhone 15 Pro

Zdjęcia etui iPhone 15 Pro potwierdzają zmiany w wyglądzie ciekawostki zmiany, zdjęcia etui, wyciszenie, tytanowa obudowa, subtelne zmiany, Przyciski, przecieki, port USB-C, obiektywy aparatu, mikrofon, lekko zakrzywione krawędzie, konstrukcja, iphone 15 pro, etui na smartfon iPhone 15 pro, etui dla iPhone 15 pro, design, cieńsze ramki, Akcesoria  Nowe zdjęcia etui iPhone 15 Pro Max ukazują delikatne modyfikacje w projekcie tego urządzenia. Co się zmieni w stosunku do poprzednika? iPhone15 etui

Najbardziej zauważalną zmianą jest pojawienie się nowego przycisku wyciszania, który zastąpi tradycyjny przełącznik, odpowiedzialny za wyłączanie dźwięku w poprzednich wersjach iPhone’ów. Ten nowy przycisk zajmuje mniej miejsca, ponieważ nie wymaga przesuwania go bocznymi palcami, co było konieczne w przypadku przełącznika. Co więcej, istnieje również możliwość, że przycisk ten będzie pełnił funkcję wielofunkcyjnego przycisku akcji, podobnego do tych znanych z zegarków Apple Watch Ultra. To oznacza, że użytkownicy będą mogli wykonywać różne funkcje, takie jak uruchamianie skrótów, oprócz wyciszania dźwięku.

Wśród opublikowanych obudów etui pojawiła się również jedna, która posiada specjalną wkładkę nad przyciskiem wyciszania. Ta wkładka zostanie umieszczona, gdy telefon znajduje się w etui, co jest podobne do rozwiązania stosowanego w przypadku innych przycisków w większości etui dla iPhone’ów. Ponadto, oczekuje się, że ten przycisk będzie miał także inne funkcje, przypominające działanie przycisków akcji w zegarkach Apple Watch Ultra. Dzięki temu użytkownicy będą mogli wykonywać różne czynności, takie jak uruchamianie skrótów, a także włączanie i wyłączanie trybu wyciszenia.

Kolejne, ale tym razem wideo udostępnione przez użytkownika Twittera o pseudonimie “Majin Bu” sugeruje, że iPhone 15 Pro zostanie wyposażony w większe obiektywy aparatu oraz większy mikrofon. To wskazuje na możliwość ulepszenia funkcji fotograficznych i nagrywania dźwięku w tym modelu.

Inne przewidywane zmiany w iPhone 15 Pro obejmują obudowę wykonaną z tytanu, lekko zaokrąglone krawędzie zarówno z przodu, jak i z tyłu, cieńsze ramki wokół ekranu oraz bardziej rozbudowany układ kamer. Przypuszcza się, że iPhone 15 Pro oraz jego większa wersja, iPhone 15 Pro Max, zostaną wprowadzone na rynek razem z modelem iPhone 15 oraz iPhone 15 Plus, jak zwykle w okresie jesienno-zimowym.

Wszystkie te informacje są oparte na nieoficjalnych przeciekach i muszą być potraktowane jako spekulacje do czasu oficjalnego ogłoszenia przez Apple. Jednak wydają się one wiarygodne, biorąc pod uwagę wcześniejsze wzorce i ewolucję projektów iPhone’ów. Czekamy z niecierpliwością na oficjalną premierę nowych modeli iPhone’a 15 Pro, aby potwierdzić te przewidywania i dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach i udoskonaleniach, które Apple przygotowało dla swoich użytkowników.

Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 145

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top