mac

Jakie gadżety Apple wypuści przed końcem 2023 roku

Apple intensywnie pracuje nad szeregiem nowych urządzeń, które mają zostać wprowadzone na rynek przed końcem 2023 roku. Oto lista tych urządzeń.

Jak donosi Mark Gurman wśród najbardziej oczekiwanych produktów znajduje się linia iPhone 15, która będzie miała swoją premierę wraz z innymi interesującymi gadżetami.

Oprócz serii iPhone 15 w tym roku będzie miała także miejsce premiera Apple Watch Series 9 oraz Apple Watch Ultra 2 (pisaliśmy o tym nieco wcześniej). Miłośnicy tych inteligentnych zegarków z pewnością będą zadowoleni z nowych funkcji i ulepszeń, które te modele przyniosą. Apple Watch to już znana i ceniona marka, a kolejne edycje z pewnością wzbudzą zainteresowanie zarówno wśród fanów, jak i nowych potencjalnych użytkowników.

Jakie gadżety Apple wypuści przed końcem 2023 roku ciekawostki Mac, M3, M2, iPhone 15, iPad Pro, iPad mini, iPad Air, iPad, inteligentny dom, imac pro, iMac, Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 9, Apple TV, Apple, AirPods Pro  Apple intensywnie pracuje nad szeregiem nowych urządzeń, które mają zostać wprowadzone na rynek przed końcem 2023 roku. Oto lista tych urządzeń. macOS

Wśród nowości, które zostaną wprowadzone na rynek, znajdują się również kolejne modele komputerów Mac. O ile oczekiwania były związane z wprowadzeniem chipów M3, najnowsze doniesienia informują, że ich premiera zostanie przesunięta na początek 2024 roku. Oznacza to, że obecnie można zdecydować się na zakup modeli z chipami M2/M2 Pro/M2 Max, które są już dostępne na rynku.

Ważnym punktem w planach Apple jest również rozwój linii komputerów iMac. Według Gurmana, firma planuje całkowicie pominąć serię M2 i zastosować w następnej generacji iMaców zaawansowane układy M3. Ponadto, przewiduje się, że nowy iMac Pro będzie miał ekran o większej przekątnej, prawdopodobnie przekraczającej 30 cali. To niewątpliwie długo oczekiwane ulepszenie dla profesjonalnych użytkowników, którzy wymagają jeszcze większej wydajności i rozbudowanych możliwości.

W kolejce do aktualizacji znajdują się również iPady. Gurman informuje, że w 2024 roku możemy spodziewać się nowych modeli iPad Pro z ekranem OLED, które zapewnią jeszcze lepszą jakość obrazu. Również iPad Air ma otrzymać aktualizację w tym okresie. Co ciekawe, iPad mini ma doczekać się niewielkiej modernizacji już tej jesieni. Oznacza to, że fani tabletów marki Apple będą mieli wiele interesujących opcji do wyboru w najbliższych miesiącach.

Wśród innych oczekiwanych innowacji znajdują się AirPods Pro trzeciej generacji. Te bezprzewodowe słuchawki zyskały ogromną popularność, a kolejna generacja zapewne przyniesie jeszcze więcej udoskonaleń i funkcji. Ponadto, Apple pracuje nad nową wersją dekodera Apple TV oraz innymi produktami związanymi z inteligentnym domem.

Wszystkie te doniesienia składają się na interesujący obraz przyszłościowych produktów Apple. Przez kolejne miesiące będziemy mogli obserwować wprowadzanie na rynek nowych urządzeń, które z pewnością wzbudzą wiele emocji wśród użytkowników i entuzjastów technologii.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 145

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top