Zobacz co trzeba zrobić, aby uruchomić Google Assistant w języku polskim na iOS poradniki, polecane, ciekawostki po polsku, iPhone, google asystent po polsku na iphone, Google Assistant po polski na iPhone, Google Assistant na iOS  Od kilku dni użytkownicy Androida mogą używać Google Assistant w języku polskim. A co z użytkownikami iOS? Poniżej opiszę Wam co trzeba zrobić, aby asystent Google już dziś przemówił do was w języku polskim na iPhone. google

Zobacz co trzeba zrobić, aby uruchomić Google Assistant w języku polskim na iOS

Od kilku dni użytkownicy Androida mogą używać Google Assistant w języku polskim. A co z użytkownikami iOS? Poniżej opiszę Wam co trzeba zrobić, aby asystent Google już dziś przemówił do was w języku polskim na iPhone.

Sprawa jest bardzo prosta, ale pod jednym warunkiem. Jakim? Że mamy jakieś urządzenie z Androidem. Jeśli jesteście w posiadaniu takiego urządzenia wystarczy zalogować się w Google Assistant na nasze konto i tam uruchomić język polski.

Jak podaje użytkownik @kulivnk wybranie języka polskiego w asystencie na Androidzie automatycznie dodaje polski język w aplikacji na iOS. Zatem logujemy się na urządzeniu z Androidem, wybieramy język polski, następnie logujemy się do tego samego konta na iOS i tam uruchamiamy język polski, który powinien być dostępny w ustawieniach.

Powyżej znajdziecie screen z Google Assistant w języku polskim na iPhone.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top