Zobacz jak szybko wyczyścić, zwolnić RAM w iPhone 11 / 11 Pro i starszych iUrządzniach poradniki, polecane, ciekawostki jak zwolnić RAM w iPhone 11 Pro Max, jak zwolnić RAM w iPhone 11 Pro, jak zwolnić RAM w iPhone 11, jak wyczyścić ram w iPhone 11 Pro Max, jak wyczyścić ram w iPhone 11 Pro, jak wyczyścić ram w iPhone 11, iPhone 11, Apple  Od wielu lat mówi się, że w urządzeniach takich jak iPhone, iPad nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa, że jednak należy to robić, to w tym wpisie pokażemy Wam prosty i szybki sposób jak tego dokonać na iPhone 11 / 11 Pro i starszych iUrządzeniach. iPhone11 RAM 1

Zobacz jak szybko wyczyścić, zwolnić RAM w iPhone 11 / 11 Pro i starszych iUrządzniach

Od wielu lat mówi się, że w urządzeniach takich jak iPhone, iPad nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa, że jednak należy to robić, to w tym wpisie pokażemy Wam prosty i szybki sposób jak tego dokonać na iPhone 11 / 11 Pro i starszych iUrządzeniach.

Sprawa jest banalnie prosta. Aby zwolnić RAM w iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max, a także w starszych iPhone?ach czy iPadach należy pobrać darmową aplikację o nazwie CPU-x.

Gdy to zrobicie trzeba już tylko udać się do Memory i tam kliknąć na polu Clean up. To wszystko. Reszta odbędzie się automatycznie. Zobaczcie jak to wygląda na screenach:

Zobacz jak szybko wyczyścić, zwolnić RAM w iPhone 11 / 11 Pro i starszych iUrządzniach poradniki, polecane, ciekawostki jak zwolnić RAM w iPhone 11 Pro Max, jak zwolnić RAM w iPhone 11 Pro, jak zwolnić RAM w iPhone 11, jak wyczyścić ram w iPhone 11 Pro Max, jak wyczyścić ram w iPhone 11 Pro, jak wyczyścić ram w iPhone 11, iPhone 11, Apple  Od wielu lat mówi się, że w urządzeniach takich jak iPhone, iPad nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa, że jednak należy to robić, to w tym wpisie pokażemy Wam prosty i szybki sposób jak tego dokonać na iPhone 11 / 11 Pro i starszych iUrządzeniach. iPhone11 RAM 537x350

Oprócz wyczyszczenia RAM-u w aplikacji dostępna jest cała masa przeróżnych informacji na temat urządzenia. Aplikacja CPU-x dostępna jest w App Store za darmo.

[app 1359763765]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry