Michał13.12.2013
Czy tak będzie wyglądać system OS X 11 ?

W sieci pojawiają się raz po raz, od kiedy światło dziennie ujrzało iOS 7, przeróżne projekty nowego wyglądu systemu przeznaczonego na komputery z logiem nadgryzionego jabłka, czyli OS X. Jedne jak to bywa gorsze, inne lesze. Łączą je oczywiście białe motywy, przezroczystości i nowy wygląd standardowych programów i samego systemu.
1
Tym razem projekt jest wyjątkowo udany, hejterzy mogą sobie pisać, że jest to przeróbka windows vista i jego przezroczystości, ale niestety, jest to zupełnie inna półka jakościowa. System tutaj wygląda po prostu pięknie. Lekko, delikatnie, aż się chce na nim pracować.
2
Ciekaw jestem, czy Apple posunie się do tak drastycznego odświeżenia interfejsu OSX, który przecież zostaje praktycznie taki sam od wielu już lat. Wiązało by się to na pewno z koniecznością rozwiązania wielu problemów, jak np co zrobić z tłem, gdy pod oknem jest inna aplikacja. Jak zrobić, żeby wszystko było czytelne i dalej miłe dla oka.
3

Wierzę jednak, że Apple sobie poradzi i stworzy nam nowy OSX, jak nie od razu, to stopniowo, lub z możliwością przełączenia się na poprzedni.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz